Kriptopara

Diem (Libra) Coin Geleceği, Yorum ve Tahminleri 2021

  Eski adı olan Libra olarak bilinen ve yepyeni bir yüzle çıkış yapacak olan Diem Coin hakkında analistlerce yorumlar yapıldı. Diem Coin hakkında yapılan tahminler neler, gelecekte nasıl bir noktada olabilir, onun için yapılan tahmine yön veren faktörler neler sorularını bu yazımızda yanıt arayacağız. 

  Diem Coin Geleceği Ne Olur?

  Analistler Diem Coin’in piyasaya etkili bir giriş yapabileceği noktasında hem fikirler. Kaleo ve Michael Van de Poppe gibi isimlere göre Diem Coin Facebook kullanıcılarının ilgisini çekebilir. Analistler, onun yakın geleceğinde değer kazanımı olabileceğini vurguluyorlar. Çünkü Diem Coin’in işlem hacmi yüksek kripto para borsalarında listelenmesini bekliyorlar. İlk adımda onun iddia ettiği avantajları yakından görmek isteyen yatırımcıların yüksek alım talepleri oluşturabileceğini belirtiler.

  2021 Diem Coin Yorum ve Tahminler

  Diem Libra Coin için analistlerin fiyat yönünde yaptıkları bir tahmin henüz bulunmuyor. Bunun için piyasaya çıkış ardından grafiklerin incelenmesi gerektiğini belirttiler. Yalnız, eski adı ile Libra Coin olarak bilinen altcoin’in 2021 senesinde daha iyi bir fiyat performansı gösterebileceğini düşünüyorlar. Çünkü yeni bir donanım ve teknolojik yapı ile ödeme aracına dönüşen altcon’in başarı yakalayabileceğini düşünüyorlar.

  Neden Yükselebilir?

  Analistler Diem Coin’in piyasa çıkışı ardından yoğun talep göreceğini açıklıyorlar. Bu tahmini yaparken sebepler hakkında da detay verdiler. Diem Coin artış tahminini destekleyen faktörler şunlardır:

  • Analistler Diem Coin’in yüksek hız sunacağını belirttiler. Özellikler kurumsal yatırımcılara transfer işlemlerinde avantajlar sunacağını belirttiler. Alım-satım emirlerinin onayı süresini kısaltan Diem Coin’in alım taleplerini karşılayabileceğini düşünüyorlar.
  • Analistler Diem Coin’in kısa vade için değer kazanabileceğini çünkü Facebook üzerinden kullanılabileceğini açıkladılar. Hem kripto para yatırımı yapmak hem de Facebook ile ulaşılan uygulamalardan yararlanmak isteyenlerin Diem Coin alımına yönelebileceklerini açıklıyorlar. Bu taleplerin ise artışı besleyebileceğini düşünüyorlar.
  • Diem Coin bir telekominikasyon ve teknoloji pazarında ödeme aracı olarak kullanılacak. Analistler her hangi bir aracı olmadan bu pazarda ürün satın almak ve hizmetten yararlanmak isteyenlerin Diem Coin alımına yönelebileceklerini belirttiler.

  Tüm bu faktörlerin Diem Coin yüksek talep görmesine destek oluşturmasını bekliyorlar.  

  Kaleo, Diem Coin İçin Ne Diyor?

  Kaleo Diem Coin’in 2021 senesi içindeki piyasa çıkışı ardından değer kazanımına yürüyebileceğini düşünüyor. Piyasanın volatilitesine bağlı olarak ilk yarı sonunda ise dalgalı fiyatları gündeme taşıyabileceğini aktardı.

  WalletInvestor Yorumu

  WalletInvestor analistlerine göre Diem Coin 2021 senesinde en çok teknolojik ürün ve dijital öğe satın almak için kullanılabilir. Analistler, bu alımları yapmak için geniş bir kitlenin Diem Coin satın alabileceğini düşünüyorlar. Dem Coin’in 2021 ilk yarısında değer kazanabileceğini açıkladılar. 

  The Signalyst Tahmini

  The Signalyst analistleri Diem Coin’in dijital telekominikasyon pazarında büyük bir rol üstleneceğini ifade ettiler. Özellikle kurumsal şirketlerin telekominikasyon pazarında işlem yapmak için Diem Coin alımına yönelebileceklerini açıkladılar. Bu yüzden 2021 ilk periyodunda artış beklentisi içindeler.

  Tom Lee Yorum ve Gelecek Tahmini

  Tom Lee, Diem Coin’in altcoinler arasında önemli bir yer alacağını düşünüyor. Dem Coin’in 2021 senesi ilk yarısında hızlı bir çıkış ile değerlenme yolunda ilerleyebileceğini ifade etti. Favebook kullanıcılarının büyük bir kısmının ödeme atacı olarak Diem Coin’i tercih edebileceklerini belirtti. 

  Michael Van de Poppe Yorumu

  Michael Ven de Poppe, Diem Coin’in 2021 ve 2022 senelerinde kendini tanıtma döneminde olacağını düşünüyor. Bu iki sene bazında Diem Coin için fiyat oynaklığının üst seviyede olabileceğini açıklıyor. Ancak daha çıkış yapmadan kazandığı popülerliğe bağlı olarak 2021 ilk yarısı içinde değer kazanabileceğini düşünüyor. 

  Sonuç

  Diem Coin kripto para borsalarına giriş yapmaması sebebi ile hakkında henüz fiyat tahmini henüz yapılmamış olan bir altcoin projesidir. Analistler onun işleme girmeden Facebook desteği ile popüler hale geleceğini açıklıyorlar. 2021 senesinde işleme girdiği andan itibaren yoğun talebe maruz kalacağı düşünülüyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle