Kriptopara

2022 Swerve (SWRV) Coin Geleceği, 3 Uzman Tahmini

  Kripto topluluklarının yeni gözdesi SWRV, beklentilerin üzerinde bir hareket izleyerek yakından takip edilmeye başlamıştır. Uzmanların projeden beklentileri 2022 yılı için yeniden gözden geçirilmiştir. Projenin gelecek hedeflerinin hayata geçirilmesi halinde daha güçlü bir konuma ulaşması beklentisi de dikkat çekicidir. Piyasalarda SWRV fiyatı, geleceği ve Swerve projesinin gelecek hedeflerine dair merak edilenleri bir araya getirdik. Usta analistlerin SWRV tahminlerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.  

  Swerve (SWRV) Coin Geleceği

  Swerve projesinin belirlenen herhangi bir yol haritası veya beyaz kağıdı bulunmamaktadır. 2022 yılı risk faktörü ve belirsizlik eğiliminin yüksek olması nedeniyle yatırımcıları da tedirgin etmektedir. Projenin geleceğine dair hedeflenen nokta ise yeni bir beklenti yaratmaktadır. Curve’den çatallanan bir proje olması da nispeten başarısının sürdürülebilir hale getirileceği izlenimi yaratmaktadır. Projenin daha çok kullanıcılar ait olduğunu gösteren bazı detaylara yer verilmesi de dikkat çekicidir. 

  2022 yılında kötü bir beklenti yaratan Swerve için gelecekte şu tip gelişmeler yakından takip edilecektir:

  • Gelecek dönemde merkezi olmayan likidite havuzlarına duyulacak ihtiyacı karşılayacaktır. 
  • Curve’e topluluk odaklı bir alternatif olmasıyla güç kazanma eğilimini 2022 yılı ve sonrasında devam ettirecektir. 
  • Daha iyi takas fiyatlandırması ve sabit coinlerde daha yüksek yıllık getiri gibi unsurlar takip eden 5 yıl ve sonrası için pozitif görünüm çizmektedir. 

  Swerve (SWRV) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  SWRV, grafiğinde yer alan kanalı kırması halinde riskli bir harekete başlayacaktır. Şu anki görünümünde düşüş grafiğinin izlenmesi dikkat çekicidir. İnişli çıkışlı yapısı ise fiyatında sert dalgalanmalara neden olmaktadır. 2022 yılının ilk aylarından itibaren görülen ve 2021 sonu itibariyle başlayan piyasa belirsizlikleri, volatilite riskini de artırmıştır. Hali hazırda tehlikeli bir görüntü çizen SWRV, gelecek dönemde de henüz bir toparlanma sinyali vermemiştir.  

  Swerve (SWRV) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Swerve, Curve’den çatallanan ve merkezi olmayan bir likidite değişim havuzudur. Çalışma sistemi olarak Curve ile ciddi benzerliklere sahiptir. Öncelikli olarak stablecoin havuzlarına odaklanmaktadır. Sadece Dai (DAI), USD Coin (USDC), TrueUSD (TUSD) havuzları ile piyasa sürülmesinin ardından, değeri kısa sürede 1 milyar dolara ulaşmıştır. 

  Merkezi olmayan özerk bir kuruluş olan Swerve, DeFi projesinin bir çatalı olarak dikkat çekmektedir. Curve’de görülen yönetim sorunlarını çözmeyi hedeflemektedir. SWRV ise işlemler ve yönetişim için kullanılan ERC – 20 belirtecidir.  

  Swerve (SWRV) Kullanım Alanları Nelerdir?

  SWRV, Ethereum blok zincirinde yer alan bir ERC – 20 tokeni olarak kullanılmaktadır. SWRV kilitleyen likidite sağlayıcılarının, artırmayanlardan daha yüksek bir APY Boost adlı bir oyun mekanizmasına sahiptir. Bunun yanı sıra merkezi olmayan özerk bir kuruluş olan Swerve, likidite sağlayıcılarını ödüllendirmek için kullanmaktadır. Buna ek olarak yönetişim için kullanılmaktadır. 

  Swerve (SWRV) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel durumda 1 SWRV fiyatı %swerve-dao+try% TL. Döviz cinsinden ise %swerve-dao+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Swerve Coin 24 saatte %swerve-dao+yuzde%.

  Swerve (SWRV) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Swerve, piyasalarda yerini almasından çok kısa bir süre sonra birçok farklı kesimde ciddi bir beklenti yaratmıştır. Bu beklentilerin karşılanması için proje hedeflerinin gerçekleştirilmesi gerekecektir. 3 Eylül 2020’de duyurulan proje, ertesi gün yapılan lansmanın ardından iyi bir başarı yakalamıştır. Aralık ayında projenin, havuzun kilitli toplam değerinin 1 milyar dolara ulaştığı kaydedilmiştir. 

  Tam zamanlı işinin dışında bir tutku projesi olarak hayata geçen Swerve, John Deere olarak bilinen bir kişi tarafından geliştirildi. Önemli projelerde yer alan bir ismin geliştirici koltuğunda yer alması ve topluluk odaklı olarak hareket etmesi de beklentileri bu doğrultuda pozitif bir yöne çevirmiştir. 

  Swerve (SWRV) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  SWRV, Ethereum blok zincirinde bulunan bir ERC – 20 tokeni olarak geliştirilmiştir. Bu özelliği sayesinde teknik açıdan güven duyulmaktadır. SWRV işlemlerinin Ethereum ağı tarafından doğrulanması önemli bir güven ortamı sağlamaktadır. Swerve’nin hazinesi ise bir yönetim oylamasıyla seçilen küçük birçok imzalı anahtar sahipleri grubu tarafından kontrol edilmektedir. Üç topluluk üyesi ve dört dış temsilci hazine anahtarlarına sahiptir. 

  Projenin teknik açıdan güven vermesi ve topluluk odaklı oluşu da güven tahsis etmektedir. Swerve protokolünün akıllı sözleşmeleri Cryptic Labs ve Peckshield tarafından denetlenmiştir. Yapılan bu denetimlerde kritik herhangi bir güvenlik kusuru bulunmamıştır. Birçok açıdan Swerve güven veren projeler arasında yer almıştır. 

  Swerve (SWRV) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Swerve (SWRV) projesi, Curve çatallanması olarak faaliyet gösterse de birçok açıdan benzersiz özellikleri ile dikkat çekmektedir. Teknik açıdan beklentileri karşılayacak düzeyde bir yapı sunması projenin geleceğine de olumlu etkiler sunmaktadır. Alternatif arayan yatırımcılar için Swerve projesinin benzersiz başlıca özelliklerinden bazıları kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Curve’ye alternatif bir topluluk odaklı olarak piyasa sürülmüştür. 
  • SWRY’yi kilitleyen likidite sağlayıcılarının daha yüksek APY alabileceği Boost adlı ödül oyun mekanizmasına sahiptir. Bir kişinin APY’sinin yükseltilme oranı, diğer faktörlerin dışında kullanıcı tarafından kilitlenen jeton miktarını ve kilitlenen toplam miktarı içeren bir hesaplama ile belirlenmektedir. 
  • Diğer platformlardan daha iyi takas fiyatlandırması ve stabilcoinlerde daha yüksek yıllık yüzde getirisi sunmaktadır. 

  Swerve (SWRV) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Swerve (SWRV) avantajları:

  • Curve için topluluk odaklı bir alternatif yaratır. 
  • Platform üzerinde alım satım ücreti düşüktür. 
  • Hızlı ve güvenli işlem yapılması mümkündür. 

  Swerve (SWRV) dezavantajları:

  • SWRV fiyatındaki dalgalanmalar risk oluşturmaktadır. 
  • Alternatifleri arasında beklentinin altında kalabilir. 

  Swerve (SWRV) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Swerve (SWRV) listeleyen borsalardan bazıları kısaca şunlardır:

  • Huobi Global
  • Gate.io
  • OKX
  • MEXC 
  • BKEX

  Swerve (SWRV) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Analistlerin 2022 yılı ve takip eden birkaç yıl içinde SWRV fiyatı hakkında beklentileri revize edildi. Uzmanların bu tahminleri genel fikir sahibi olmak adına önemlidir. Belirtilen bu tahminler tavsiye niteliği taşımadığı için güncel verilere göre işlem yapılması daha doğru bir strateji olacaktır. 

  3 uzmanın Swerve (SWRV) fiyatı hakkında beklentileri ise kısaca şunlardır:

  • Price Prediction analistlerinin 2022 yılı ortalama beklentisi 0,050 dolar olarak belirlenmiştir. 2023, 2024 döneminde ise hedef 0,072 – 0,11 dolar arasında seyretmektedir. 
  • Wallet Investor platformunda ise SWRV fiyatının 2022 yılından 1 yıl sonrası için hedefinin 0,0392 dolar seviyelerinde olacağı tahmin edilmiştir. Yüksek riskli bir para birimi olarak değerlendirilmektedir. 
  • Trading Beast uzmanları ise fiyatının Aralık 2024 itibariyle 0,059 dolar hedefine ulaşma potansiyeli olduğuna işaret etmektedir. 

  Sonuç Olarak

  Analistlerin büyük bir çoğunluğu Swerve projesinin gelecek hedeflerinden umutludur. Uzun vade için pozitif bir eğilim gösteren Swerve, kısa ve orta vadeli riskler nedeniyle yatırımcıların temkinli davranması gereken dijital varlıklar arasında yer almaktadır. Fiyatında görülecek sert dalgalanmalara karşı yatırımın korunması önerilmektedir. Swerve (SWRV) riskli olarak görülmesine karşın uzun vade için olumlu yorum almayı başarmıştır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle