Kriptopara

Uzmanlardan AAVE Coin Yorum ve 5 Fiyat Tahminleri

  Altcoin piyasasında en çok dikkat çeken projelerden biri olan AAVE coin fiyatındaki değişimler yatırımcılar tarafından yakından takip edilmekte. AAVE Coin geleceği hakkında yapılan tahmin ve analizleri sizler için derledik.

  AAVE Coin Yorumları

  AAVE coin fiyatının gelecekte hangi seviyelere ulaşabileceğine dair AAVE coin yorum ve fiyat tahminlerini, derlediğimiz uzman görüşlerinden öğrenebilirsiniz. 

  AAVE Grafik Yorumu

  AAVE/USDT paritesinin grafiğini inceleyen anonim analistler yükseliş trendine dikkat çekmektedir. Grafikte temel analiz yapan uzmanlar, fiyat önemli desteğine (300$ aralığı) ulaştıktan sonra iyi desteklendiğini söylemektedir. AAVE coin görünümünde güçlü bir Marabuzo (Spike) mumu ile destek seviyesinden yükseliş takip edilmektedir. Anonim analistler bu seviyeden yüzde 25 daha fazla büyüme beklemektedir. Ayrıca AAVE coine FOMO yapmak isteyenler için, yeni kırılan direnç bölgesinin yeniden test edilmesini beklemeleri ve stop loss'larını bölgenin hemen altına yerleştirmeleri tavsiye edilmektedir. 

  Kripto para borsalarında güncel 1 AAVE fiyatı %aave+try% TL. Döviz cinsinden ise %aave+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, AAVE 24 saatte %aave+yuzde%.

  5 En İyi AAVE Coin Fiyat Tahminleri

  Wallet Investor Analistlerinden AAVE Coin Fiyat Tahminleri

  Wallet Investor analist ekibi, en son uzun vadeli AAVE tahmininde algoritma tabanlı bir tahmin kullanmaktadır. AAVE coini hakkında tahmin edilen verilere gelince, analistler piyasa duyarlılığı konusunda iyimserler, fakat diğer tahminciler kadar değiller. Uzun vadede, Wallet Investor ekibinin yapmış olduğu AAVE coin fiyat tahmininin 2025'in sonunda 366.320 dolar civarında bir yere ulaşabileceğini ortaya koymaktadır. 

  Trading Beast Analistlerinden AAVE Fiyat Tahminleri

  2021'in başından bu yana, AAVE'nin fiyatı 88,32 dolardan yaklaşık yüzde 178 fırladığını ele alan Trading Beast ekibi, yükseliş potansiyeline değinmektedir. Uzmanlar AAVE fiyatının 2021'in ikinci yarısında yüzde 87 daha artacağı ve ardından yılı 331 dolardan kapatacağını düşünmektedir. Yıldan yıla yüzde +275 değişim yaratan bu performans AAVE coini kazançlı bir yatırım yapmaktadır. 

  Digital Coin Analistlerinden AAVE Tahminleri

  Digital Coin Price analistleri, AAVE kripto para birimi için piyasa duyarlılığı konusunda oldukça iyimser ve kaba bir tahminle, uzun vadede kademeli olarak artmasını beklemektedir. Analistler, AAVE coin fiyatında 2021'in sonunda 360,46 dolara, 2023'ün sonunda 521,94 dolara ve son olarak 2025'e kadar 774,39 dolara ulaşacağını tahmin etmektedir. Genel olarak, bu tahmini fiyatın AAVE coini iyi bir yatırım yapacağını düşünüyorlar.

  Long Forecast Analistlerinden AAVE Coin Fiyat Tahminleri

  AAVE coin fiyatı ile ilgili oldukça iyimser olan bir başka uzman analizi de LongForecast ekibi olarak dikkat çekmektedir. Tahmini AAVE fiyatının ortalama değerlemesinde, 2021'de AAVE coin fiyatının yıl sonuna kadar potansiyel olarak 216 dolara ulaşacağını tahmin etmektedir. Analistler 2023'ün sonunda, AAVE coin fiyatının 669 dolara ulaşmasını beklemektedir. 

  Ancak fiyatların 2025 yılına kadar 217 dolara düşmesi söz konusu olabilir. Dolayısıyla, kısa vadede  AAVE coin fiyatının 360,46 doların üzerindeki fiyatlardan ve uzun vadede 3,000 doların üzerindeki bir seviyeden işlem görmesi mümkün görülüyor. AAVE coinin gelecekteki fiyatına ilişkin genel uzman analizi, yatırımcılar için potansiyel olarak kazançlı bazı getiriler, ezici bir şekilde yükselişe işaret etmektedir.

  Trading Education Analistlerinden AAVE Coin Tahminleri

  Genel olarak Trading Education ekibi, AAVE fiyat tahmininde yükseliş işaret etmektedir. AAVE coinin etkili kuruluşlarla ortaklıklar kurmaya ve sağlam bir destek tabanını koruyan benzersiz bir model olmaya devam etmesine dayanarak fiyatın yükseliş trendini sürdürmesi beklenmektedir. Tecrübeli analistler, bu teminatsız kredi seçeneğinin yıl sonuna kadar token başına yaklaşık 895 dolarlık bir minimum fiyata ulaşma potansiyeline sahip olduğuna inanıyorlar. Ayrıca AAVE coin fiyatının 2025 yılına kadar maksimum 4.600 dolar seviyesine çıkabileceğini düşünmekteler. 

  Sonuç Olarak

  Yerli yatırımcının yakından takip ettiği AAVE coin fiyatı hakkında kısa, orta ve uzun vadede uzman görüşlerine yer verdik. Algoritma tabanlı ve teknik analizle yapılan AAVE coin fiyat tahminleri sonucunda doğru yerden alım yapılması halinde yatırımcılara yüksek kazanç fırsatları sunması dikkat çekmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle