Uzmandan ayı sezonu itirafı ve korkutan BTC tahmini!

  2019 yılında HEX kripto para birimini piyasaya süren Richard Heart, yatırımcılara korku veren önemli açıklamalar yaptı. Heart, piyasanın şu anda boğa tuzağı içinde olduğunu ve 9 aylık ayı sezonuna girildiğini söyledi. BTC fiyatı için ise korkutan tahminde bulundu…

  Kripto para basınına konuşan HEX kripto para birimi kurucusu Richard Heart, kripto para piyasasındaki boğa – ayı tartışmalarına yeni bir soluk getirdi. Deneyimli kripto para uzmanı, piyasada şu anda boğa tuzağı olduğunu kaydetti ve ayı piyasası olduğunu vurguladı.

  Kripto paraların 9 ay boyunca devam edecek ayı piyasasına girdiğini söyleyen Heart, son ayı sezonunun 1 yıl sürdüğünü hatırlatarak şunları aktardı: “Bence kripto para piyasası ayı sezonu içinde… Şu anda bir boğa tuzağının içinde olabiliriz. Bu sistemler bir döngü ile çalışır. Tabandan talep yoktur. Yüzde 90 spekülasyondur. Son ayı sezonu 364 gün sürmüştü. Bu da 8-9 ay sürse şaşırmam.”

  BTC Fiyatında 10 Bin Dolar Tahmini

  HEX kripto para birimi kurucusu, Bitcoin fiyatındaki tahminini yaparken 2017 ve 2021 yıllarında tepe noktaya çıkartan performansına değindi. Bununla birlikte büyük bir düşüşün gelebileceğini söyleyen analist yatırımcıları korkutan ihtimalden bahsetti: “Bitcoin 50 bin dolarlık seviyeye de gelebilir. Bir önceki döngülerde yaşanan yüzde 85’lik düşüşü de düşündüğümüzde 10 bin dolara inme olasılığı da var.”

  Bitcoin fiyatının 10 bin dolarlı seviyelere inme olasılığı üzerinde duran Richard Heart’ın bu açıklamaları, kripto para basınında geniş yankı uyandırdı. HEX kurucusu, en büyük kripto para birimi BTC dışında popüler altcoinler hakkında da açıklamalar yaptı.

  DOGE Yatırımı Ne Zaman Olmalı?

  Altcoinler arasında rekor kıran Dogecoin (DOGE) için ayrı bir parantez açan Heart, bu tür coinleri önceden almak gerektiğini söyledi: “Siz Dogecoin’i, Elon Musk reklamını yaptıktan sonra alıyorsanız o zaman tepeden almışsınız demektir. O insanlar tamamen zirveden aldılar. Bu tür coin’leri, viral olmadan önce alırsanız, para kazanırsınız. Onun dışında para kazanamazsınız. Doge’un düşüşünde Elon Musk’ın da rolü vardı. O tweet’ler yükselişe yaramadı. Yüzde 90’lık bir düşüş daha yaşayabilir…”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle