Kripto Para

Ünlü milyarder: Tek bir DOGE bile satmam!

  Kripto para piyasasının son dönemde dikkat çeken projeleri arasında Dogecoin (DOGE) öne çıktı. Ünlü milyarder ve yatırımcı Mark Cuban, hızlı yükselen DOGE fiyatına rağmen asla satış yapmayacağını söyledi…

  Kripto para piyasasında hareketli bir dönem yaşanıyor. Özellikle lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesi rekorunu geliştirdikçe, altcoin projeleri de bundan yararlanıyor. Altcoinler arasında hızlı yükselen projelerden biri de Dogecoin (DOGE) oldu.

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği ünlü milyarder Mark Cuban, kripto para yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu. DOGE fiyatının son gerçekleşen ralli ile birlikte tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlemesine değinen Cuban, kripto para stratejisini açıkladı. Dünyanın en sevilen meme kripto para birimini güçlü bir şekilde desteklediğini belirten Cuban’ın açıklamaları dikkat çekti. 

  “Tek Bir DOGE Bile Satmayacağız”

  Kripto para borsalarından gelen verilere göre Dogecoin fiyatındaki hızlı yükseliş devam ediyor. Son dönemde dikkat çeken bir ivme yakalayan DOGE fiyatı hakkında yapılan yorumlar da dikkat çekmeye başladı. Kripto para yatırımları ile bilinen ünlü milyarder Mark Cuban, sahip oldukları Dogecoin’leri asla satmayacaklarını dile getirdi.

  Dogecoin’in rekor seviyelere ulaşması kripto para topluluğunu heyecanlandırdı. Elon Musk ve Mark Cuban gibi milyarderler tarafından desteklenen Dogecoin yükselişi yatırımcıların yüzünü güldürdü. Cuban son yükselişin ardından, “Asla tek bir Doge satmayacağız. O yüzden satın almaya devam.” açıklamasını yapmasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. 

  Ünlü Milyarderden Dogecoin Açıklaması 

  Kripto para topluluğunda büyük ilgi gören Dogecoin hakkında yapılan açıklamalar kripto para basınında da kendine yer buldu. Mavs ürünlerinin satışı için Dogecoin ile ne kadar ödeme yapıldığına dair güncelleme yapan Mark Cuban, NBA ekibinin HODL pozisyonuna geçtiğini belirtti. Mavericks ürün satışları DOGE ile yapılmaya devam ediyor. 

  Ünlü milyarder bu ürünlerin satışının geçtiğimiz aylarda yüzde 550 oranında artmasından çok memnun olduğunu dile getirdi. Edinilen bilgilere göre Dallas Maverics NBA takımının ürünleri arasında Dogecoin ile yapılan satışların adedi 122 bini geçti.

  Son edinilen bilgilere göre 1 DOGE fiyatı %dogecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %dogecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dogecoin fiyatı 24 saatte %dogecoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle