Ünlü fon yöneticisi: Altın fiyatı çok yükselse bile BTC'de kalacağız

  SkyBridge Capital fonu kıdemli yöneticisi Troy Gayeski, şirketin kripto para yatırımları hakkında önemli açıklamalar yaptı. Bitcoin’den elde edilecek kazancın henüz sonuna gelmediklerini belirten Gayeski, altın fiyatında yükselişe rağmen Bitcoin’i tercih edeceklerini söyledi…

  Kripto para piyasasında çalkantılı bir dönemden geçilirken, sektör temsilcilerinden de önemli açıklamalar gelmeye devam ediyor. Kripto para yatırımları ile bilinen SkyBridge Capital fonu kıdemli yöneticisi Troy Gayeski de bu yönde Bitcoin yatırımcılarını umutlandıran açıklamalara imza attı. 

  Ünlü fon yöneticisi, kripto para basınında yer alan haberlere göre Bitcoin yatırımlarına devam edeceklerini açıkladı. SkyBridge Capital’in kıdemli portföy yöneticisi Troy Gayeski, yakın gelecekte hem Bitcoin hem de altının Fed sayesinde yükseleceğine inandığını açıkladı. Fon yönetim uzmanı, buna rağmen Bitcoin tercihinden vazgeçmeyeceklerini vurguladı. 

  “Bitcoin’i Tercih Etmeye Devam Edeceğiz”

  Anthony Scaramucci tarafından kurulan ve yönetimi altında 7,5 milyar dolarlık varlığa sahip SkyBridge Capital fonu, kripto para sektöründeki en önemli fonlardan biri olarak öne çıkıyor. BTC yatırımcılarının da dikkatinden kaçmayan hamleler yapan fonun kıdemli yöneticisi Troy Gayeski önemli açıklamalarda bulundu. 

  SkyBridge’de varlık yöneticileri, henüz kazanacaklarının bitmediğine inandıkları için geleneksel değer deposu yerine “Bitcoin’e bağlı kalma” niyetini taşımaya devam ediyor. “Bitcoin’den, altından alacağınızdan biraz daha fazla getiri yakalayacaksınız.” diyen Gayeski, kripto para yatırımcılarına da önemli tavsiyelerde bulundu. 

  Bitcoin Fiyatındaki Yükseliş Beklentisi

  Dolar fiyatının düşmesi ve yüksek riskleri beraberinde getirmesi sebebiyle hem altının hem de lider kripto para biriminin fiyatında yükseliş beklentisi sürüyor. BTC ve altın fiyatına 2021 yılındaki dalgalanmalar devam ediyor. Bu sene her iki varlık fiyatında da büyük bir yükseliş ve önemli bir düzeltme yaşanmıştı. 

  BTC yatırımcılar arasında altından daha popüler hale geldiğine yönelik açıklamalar yapılsa da bu konu büyük bir tartışma yarattı. En büyük dijital para biriminde büyük nakit çıkışları olup olmadığı konusu da son zamanların tartışması haline geldi. Bitcoin fiyatında, Elon Musk gibi pek çok farklı faktör yüzünden ciddi oranda gerileme yaşanmıştı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle