Analist bu 5 altcoinden dev yükselişler bekliyor!

  Kripto para piyasalarında tanınan, Coin Bureau kanalından ünlü analist Mike Jenkins, takipçilerini heyecanlandıracak paylaşımlarda bulundu. Jenkins, önümüzdeki aylarda yükseliş beklediği 5 altcoini paylaştı.

  Kripto para piyasalarında 2021 yılında görülen ciddi ralliler birçok yatırımcının yüzünü güldürdü. Mayıs ayındaki genel çöküş sonrası Temmuz sonlarında yeniden toparlanmalar başladı ve bu durum yatırımcıların da tekrar hareketlenmesini sağladı. Piyasalarda hareketlilikler başlayınca analistler de fikir ve tahminleriyle yatırımcılara seslenmeye başladı. Şimdi ise Coin Bureau kanlından ünlü analist Mike Jenkins önümüzdeki aylarda yükselişler beklediği 5 altcoini paylaşarak yatırımcıların karşısına çıktı.

  Ethereum (ETH)

  Popüler analist Jenkins, listesinde ilk sırayı Ethereum’a (ETH) ayırdı. Kendi portföyünün önemli bir bölümünü Ethereum’a ayırdığını ifade eden analist, 2021’in sonuna kadar ETH’de çok güzel seviyelerin görüleceğini düşünüyor. Mike Jenkins, ETH için yükseliş beklentisinin sınırlı olduğunu ancak yükseliş potansiyelinin yüksek olduğunu ifade etti. Jenkins “Ethereum benim için vazgeçilmez” sözlerini dile getirdi.

  Cardano (ADA)

  Mike Jenkins listesinde ikinci sırayı Cardano’ya (ADA) ayırdı. Analiste göre ADA, ETH’den çok daha güçlü bir performans ortaya koyacak. Alfonzo hard forkuna dikkat çeken Jenkins, bu güncelleme ile Ağın dApp projeleri için harika bir alternatif olacağını öne sürdü. Ünlü analiste göre ADA 4-5 dolar seviyelerine kadar yükseliş gösterecek.

  Solana (SOL)

  Listesinde üçüncü sırayı Solana’ya (SOL) ayıran Jenkins’e göre SOL’da görülen yükseliş hareketleri hızını artırarak devam edecek. Visa ve Mastercard gibi geleneksel sistemlerle de işlemler yapılmaya başlanan Solana ağının büyük bir potansiyel barındırdığını ifade eden Jenkins, SOL’un yılsonuna kadar fiyatını katlayacağını düşünüyor.

  Polygon (MATIC)

  Popüler analist listesinde 4. sırayı Polygon’a (MATIC) ayırmış durumda. Kendisinin, MATIC yatırımı yapmadığını ve bunun için pişman olduğunu ifade eden Jenkins, Polygon’un ETH için tercih edilen önemli bir layer2 çözümü olduğunu dile getirdi. MATIC’in artık daha fazla benimsendiğini düşünen Jenkins’e göre MATIC 2021 sonuna kadar 5 doların üzerini görecek.

  Terra (LUNA)

  Ünlü analist listesinde son sırayı Terra’ya (LUNA) ayırdı. 2021 başından bu yana değerini 10 kat artıran LUNA için Jenkins, 2021 sonuna kadar 100 dolar fiyatının görülebileceğini düşünüyor. Ancak Jenkins, LUNA’nın diğer varlıklara göre biraz daha fazla risk barındırdığını da ifade ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle