Litecoin rekor kırabilir! Ünlü analist açıkladı

  Bitcoin tahminleri ile gündeme gelen ünlü analist Peter Brandt, altcoinlerle ilgili tahminlerini açıkladı. Son dönemlerde yükseliş trendini devam ettiren Bitcoin’in ardından Litecoin’den de yeni bir rekor beklediğini açıkladı. Brandt Litecoin grafiğinin olumlu sinyaller verdiğini açıkladı.

  Kripto para piyasasının popüler isimlerinden analist Peter Brandt, son dönemlerde yükselişi ile dikkat çeken Bitcoin’inn ardından altcoinlerde de yukarı yönlü ivmelerin yaşanacağını belirtti.  Bitcoin’in yaşadığı fiyat dalgalanmalarının da etkisi ile yatırımcıların altcoinlere yönelmeye başladığını açıklayan Peter Brandt, altcoinler içinden Litecoin’den yükseliş beklediğini açıkladı.

  Ünlü analist Bitcoin hakkında fiyat değerlendirmesinde, lider kripto para biriminin parabolik yükseliş içinde olduğunu kaydetti. Bununla beraber altcoinlerde de rekor yükselişler yaşanabileceğini açıklayan Brandt, mart ayından bu yana performansı ile şaşkınlık yaratan Litecoin’in rekor kırmasını beklediğini belirtti. Litecoin’de olumlu formasyon belirtileri olduğunu belirten Brant, başarısızlık durumunu da değerlendirdi.

  Litecoin kısa vadede 239 dolara yükselebilir

  Bitcoin hakkında yaptığı doğu tahminlerle ünlenen efsane yatırımcı Peter Brandt son dönemlerde rekor beklediği altcoinin Litecoin olduğunu açıkladı. Litecoin grafiği ile ilgili değerlendirmelerini açıklayan analist, grafikte olumlu formasyonların bulunduğunu bununla beraber başarısızlık ihtimalinin de olduğunu belirtti. Analist formasyonun beklediği şekilde işlemesi durumunda Litecoin fiyatının kısa vadede 239 dolara kadar yükselebileceğini açıkladı.

  Peter Brandt’ın Litecoin üzerinde çalışmasını beklediği formasyon, mart ayında altcoin üzerinde olumsuz etki yapmış ve fiyatının çakılmasına neden olmuştu. Bununla beraber aynı süreçte diğer altcoinlerde ise ciddi yükselişler kaydedildi.

  Analistin beklediği formasyonun işlemesi ile 200 dolarlık direnci aşması mümkün. Piyasa sıralaması içinde 9. sırada yer alan Litecoin, formasyonun çalışmaması durumunda ilk 10’un dışında da kalabilir.

  Popüler altcoin son dönemlerde geri planda kalmıştı

  Peter Brandt Litecoin’den yeni rekor beklediğini açıklasa da LTC, son dönemlerde diğer altcoinlerin gerisinde kaldı. UNI, DOT, BNB ve ADA gibi birçok altcoin yukarı yönlü ivme kazanırken LTC yarışın dışına itilmişti.

  Kripto para borsalarında güncel 1 LTC fiyatı %litecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %litecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Litecoin 24 saatte %litecoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle