Ünlü analistten yatırım tavsiyesi! Kurumsallar gibi BTC biriktirin

  Kripto para analiz firması CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, kripto para yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulundu. Ünlü analist, tıpkı kurumsal yatırımcılar gibi Bitcoin (BTC) biriktirmeye başlayarak boğa rallisinden önceki bu dönemi iyi değerlendirmek gerektiğini söyledi.

  Kripto para piyasalarında belirsizlik yaşanırken, BTC bugün toparlanma sinyalleri gösterdi. Yeniden 40 bin dolar seviyesinin üzerine çıkan BTC olumlu sinyaller verse de bazı analistler düzeltmenin henüz bitmemiş olabileceğini söylüyor. Bu piyasa ortamında kafası karışan yatırımcıya yönelik önemli tavsiyeler geldi.

  Kripto para analizleri yapan CryptoQuant firmasının kurucusu ve CEO’su Ki Young Ju, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ünlü CEO, BTC fiyatındaki düşüşün arkasında sadece sanıldığı gibi Grayscale satışlarının olmadığını başka faktörlerin de düzeltmeyi derinleştirdiğini söyledi. Ki Young Ju’ya göre türev piyasasındaki hareketlilik BTC’de satış baskısını arttırıyor.

  Kurumsal Yatırımcılar Gibi BTC Toplayın

  Kripto para dünyasının tanınmış isimlerinden Ki Young Ju, bu dönemde yatırımcıların BTC biriktirmeye devam etmeleri gerektiğini söyledi. Ju, kripto para balinalarının ve kurumsal yatırımcıların böyle zamanlarda alım yaptığını hatırlatarak “Kurumsal bir yatırımcı gibi Bitcoin biriktirin” dedi.

  Ünlü analist, resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, piyasadaki düzeltmenin detaylarına değindi. Ju, OTC piyasalarının son derece aktif olduğunu ancak alımların spot fiyata etki yapmadığını söyledi. Deneyimli kripto para girişimcisi, zincir üstü OTC ticareti ve spot ETF faaliyetlerinin azalıp yeniden birikim tamamlandığında boğa rallisi başlayacağını iddia etti.

  Kripto Paralarda Boğa Koşusu Ne Zaman?

  BTC fiyatı 40 bin dolar seviyesinin üzerine çıkarken, altcoin fiyatlarında da pozitif sinyaller takip ediliyor. Yatırımcılar, uzun süredir beklenen boğa rallisinin ne zaman başlayacağı konusunda meraklı bekleyişlerini sürdürüyor. CrpyoQuant CEO’su bu soruya cevap olarak “Yeniden birikim, zincir üstü OTC ve spot ETF faaliyetleri azaldığında tamamlanır; bu da bir boğa piyasasının başlangıcı olur.” dedi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle