Coinbase’in listeleyeceği yeni altcoinler hangileri?

  14 Nisan tarihinde Nasdaq’ta halka arz olacak olan Coinbase borsasının listelediği kripto para birimleri kısa sürede değer artışları yaşayabiliyor. Ünlü analist Tyler Swope, Coinbase borsasında yakın tarihte listeleneceğini düşündüğü 4 altcoini paylaştı. Swope, o altcoinler için yükseliş tahmininde bulundu.

  Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, 14 Nisan tarihinde Nasdaq’ta halka arz olacak. Bununla birlikte Coinbase’in piyasa değerinin de artış göstermesi bekleniyor. Coinbase Pro platformu ile sadece kurumsallara hizmet veren dev borsa şirketinin listelediği kripto para birimleri, kısa vadede değer artışları gösterebiliyor.

  Bu nedenle kripto para piyasalarının yakından takip ettiği Coinbase borsası için, ünlü analist Tyler Swope heyecan yaratan bir paylaşımda bulundu. Swope, yakın tarihlerde Coinbase borsasında listeleneceğini düşündüğü 4 altcoini paylaştı. Swope’a göre bu listeleme çalışmalarının takip edilmesi gerekiyor. Zira analist, bu adımlar ile birlikte o altcoinlerin değer artışı yaşayacağını düşünüyor.

  Swope’un İlk Sırayı Ayırdığı Altcoin                                       

  Kripto para piyasalarında ünlü bir analist ve bir yatırımcı olan Tyler Swope, heyecan uyandıran paylaşımda bulundu. Swope, ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’de 4 altcoinin yakın zamanda listelenebileceğini öne sürdü. Swope’a göre bu 4 altcoinden ilki Theta Network (THETA) olacak. Swope’un açıklamalarına göre Coinbase borsası Temmuz 2020 döneminden bu yana THETA’yı radarında tutuyor.

  Swope’un İkinci Sırasında Bulanan Proje

  Tyler Swope’a göre Coinbase’in listeleyeceği altcoinlerde ikinci sırada Kadena (KDA) bulunuyor. Genel ve özel ağları barındıran bir Blockchain platformu olan KadenaSwope’a göre yakında Coinbase’de listelenecek. Zira Swope’a göre borsa, bir süredir Blockchain’e geçişleri kolaylaştıran bazı araç hizmetleri veren Rosetta projesini inceliyor.

  Swope’un Listesinde Yer Alan Diğer Projeler

  Tyler Swope, söz konusu listelenecek altcoinlerde 3. sırada Handshake’in (HNS) olduğunu iddia ediyor. Üst düzey internet alanların keşfini yeniden sağlamayı amaçlayan bir Blockchain protokolü olan HNS, Swope’a göre yakında borsada listelenecek. Bu listelemenin ardından ise 4. sırada Swope’a göre PoolTogether (POOL) bulunuyor.

  Ünlü analiste göre bu süreç takip edilmeli. Zira olası listeleme adımlarından sonra 4 altcoinin fiyatı Swope’a göre artış gösterecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle