Ünlü analistin bu ay yükseliş beklediği 3 altcoin

  Kripto para sektörünün popüler analisti Austin Arnold, bu ay ralli için en yüksek potansiyele sahip olduğuna inandığı üç altcoin projesini duyurdu. Arnold altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyelerde bulundu…

  Altcoin Daily sunucusu ve kripto para trader’ı Austin Arnold, geniş bir kripto para yatırımcı kitlesine sahip fenomenler arasında yer alıyor. Youtube kanalında 423 bin abonesi bulunan ünlü analist, son videosunda bu ay içinde patlama yapmasını beklediği 3 altcoin projesini açıkladı. Arnold özellikle Cardano’nun (ADA) en son Goguen Mary güncellemesine dikkat çekerek altcoin yatırımcılarına önemli tavsiyeler verdi.

  Cardano (ADA) ağındaki güncelleme, performansı değerlendirilmek üzere şu anda Cardano’nun genel test ağına yerleştirildi. Bu ayın sonunda piyasa sürülmesi beklenen Goguen Mary hakkında şunları söyledi:

  Bu büyük bir başarı. Bu, Cardano fiyatının neden bu ay artabileceğinin en büyük nedeni ve bunun anlamı varlıkların artık Cardano blokzinciri üzerine inşa edilmeye başlayabileceği.”

  Popüler Analistten Altcoin Tavsiyeleri

  Analist, dördüncü en büyük kripto para biriminin arkasındaki şirket olan IOG’un Afrika’daki milyonlarca insanı Cardano blokzincirine katma planlarına da dikkat çekti. Cardano’nun bu kıtadaki benimsenmesinin teşvik edilmesi hakkında şunları aktardı: “Söyleyebileceğim şey, multimilyonlarca kullanıcının gerçek dünya blokzinciri uygulaması için platforma alınacağı büyük bir hükümet sözleşmesinin son aşamalarında olduğumuzdur. Bu, gerçek dünyada şu anda bu alanda yapılmakta olan bir tür 10 kat iyileştirmedir.”

  Chainlink (LINK) ve Enjin Coin (ENJ) 

  Arnold, kripto para yatırımcılarına verdiği tavsiyeler içinde önemli bir entegrasyona da dikkat çekti. Likidite sağlayıcıları için getiri sağlayan ve merkeziyetsiz bir borsa olan SnowSwap (SNOW) ve Chainlink’in (LINK) hızlı işlem ücreti oracle’ı inceledi. Chainlink’in merkeziyetsiz hızlı işlem ücreti oracle’ını kullanarak para yatırma ve çekme olanağı sağladığını söyledi.

  Ünlü kripto para fenomeninin listesindeki son altcoin ise Enjin Coin (ENJ) oldu. Trader, Enjin’in gayrimenkul yatırımlarını tokenize etmek için blokzinciri gayrimenkul firması Labs Group ile birlikte çalıştığını söylüyor. Bu gelişmelerle birlikte bu ay içinde ENJ fiyatının uçuşa geçebileceğine dikkat çekiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle