Ünlü madenci Bitcoin’de yükselişin biteceği tarihi verdi

  Kripto para dünyasının önde gelen Bitcoin madencilik şirketlerinden BTC.TOP CEO’su boğa rallisinin bitişi hakkında tarih verdi. Madencilik uzmanının yaptığı açıklamalar toplulukta büyük ses getirdi…

  Kripto para topluluğu, Bitcoin boğa rallisinin sonuna gelindiği ve ayı piyasasının başlangıç sinyallerinin görüldüğü konusunda ikiye bölündü. Lider kripto para birimi BTC fiyatında yaşanan sert düzeltme hareketleri yatırımcıları tedirgin ederken, uzman isimlerden de bu konuda açıklamalar geliyor. BTC.TOP CEO’su Jiang Zhuoer, Bitcoin boğa rallisinin ne zaman biteceğini söylemesiyle bir anda gündeme geldi

  Çin’in en büyük Bitcoin madencilik şirketlerinden birinin yönetici koltuğunda oturan uzman isim, BTC’deki boğa piyasası döngüsünün ne zaman sona ereceğini söyledi. Kripto para basınında geniş yankı bulan bu açıklamalarını bazı modeller ile destekleyen Zhuoer, umutlu konuştu.

  Bitcoin Fiyatında 300 Bin Dolar Tahmini

  Zhuoer, yaptığı açıklamasında 2017 yılındaki Bitcoin rallisinde toplanan dikkat seviyelerine mevcut boğa rallisinde ulaşılamadığını söyledi. Her ne kadar Google verilerine göre son dönemde en yüksek arama oranına ulaşılsa da henüz 2017’deki zirveye yaklaşılamadı. BTC.TOP CEO’su Jiang Zhuoer buradan hareketle, lider kripto para biriminin zirveden çok uzak olduğunu düşünüyor.

  Madencilik uzmanı, Bitcoin boğa rallisinin devam edeceğini ve bununla 150 bin ile 300 bin dolar arasında bir seviyeye ulaşılacağını söyledi. Kripto para dünyasının yakından tanıdığı CEO, kurumsal firmaların BTC’den vazgeçmedikçe bu döngünün sonbaharda zirveye ulaşacağını aktardı. Bu açıklamalar kripto para yatırımcıları ve özellikle BTC boğaları tarafından olumlu karşılandı.

  Bitcoin Sonbaharda Zirve Yapabilir

  Kripto para dünyasında adından sık sık söz ettiren veri analiz firması Santiment, BTC piyasasının genel görünümünü değerlendirdiği bir rapor yayınladı. Raporda, balinalar ve bireysel yatırımcılarda BTC ayı piyasası başlangıcına yönelik herhangi bir endişenin görülmediğine dikkat çekildi.

  Santiment analistleri, Bitcoin okumasının ağırlıklı sosyal duyarlılık gösterdiğine vurgu yaptı. Bu sayede Bitcoin fiyatındaki muhtemel seviyelerin çok fazla düşme riski yaşamadığı belirtildi. Kripto para uzmanları, sonbahar dönemine kadar BTC fiyatındaki yükselişin devam edeceğini düşünüyor. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle