Ünlü analist yükseliş beklediği altcoinleri açıkladı

  Ünlü kripto para analisti Ben Armstrong, bu sezon patlama yaşamasını beklediği altcoin projelerinin açıkladı. Popüler trader kripto para piyasasında devasa bir altcoin sezonunun başlayacağını açıkladı. Ben Armstrong yükseliş beklediği altcoin projelerini Pundi X, Holochain, BitTorent, Harmony ve VeChain olarak sıraladı.

  Ben Armstrong bu sezon patlama beklediği altcoinleri açıklarken ilk sırayı Pundi X projesine verdi. Pundi X altcoinin en son 2018 yılında tüm zamanların en yüksek seviyesini gördüğünü o zamandan bu yana zirveye yaklaşamadığını açıklayan ünlü analist son gelişmelerin altcoini yükselteceğini belirtti. Altcoinin kısa süre önce token yakma işleminin duyurusunu yaptığını belirten ünlü analist bu gelişmenin Pundi X’i yükselteceğini belirtti.

  Ünlü analistin listesinde yer alan diğer altcoin projesi ise Holochain oldu. Ben Armstrong Holochain altcoininin blockchainin ötesinde düşünmeyi mümkün kıldığını bunun da altcoinin en önemli avantajı olduğunu belirtti. Bu altcoin projesinin blockchainin teknolojisinin genişlettiğini açıklayan analist, bu yüzden projenin daha hızlı ve merkezi olmaya yaklaştığını belirtti.

  BitTorent popüleritesi artıyor

  Ben Armstrong yükseliş beklediği altcoinler listesinde eşler arası dosya paylaşım platformu BitTorent’e de yer verdi. Ünlü analist altcoinin TikTok’da daha önce belirsiz bir konumu olduğunu ancak son dönemlerde popülaritesinin artmaya başladığını belirtti. Armstrong BitTorent’in artan popülerliği ile yükselişe geçeceğini iddia ediyor.

  BitTorent’in güçlü başlangıcının ardından yeniden zayıfladığını hatırlatan Ben Armstrong, son dönemlerdeki fiyat artışı ile yeniden yukarı yönlü ivme aldığını açıkladı. TikTok’un son dönemlerde bu altcoini pompaladığını açıklayan ünlü analist, bu nedenle BitTorent’ten yükseliş beklediğini açıkladı.

  Ben Armstrong listesinde Harmony altcoinine de yer verdi. Harmony’inin en büyük itici gücünün güçlü temelleri olduğunu açıklayan Armstrong, altcoinin güçlü bir performans sergileyeceğini ancak yine de gidecek daha çok yolu olduğunu belirtti.

  VeChain tedarik zinciri takibinde lider 

  Ünlü traderın patlamasını beklediği diğer altcoin ise VeChain oldu. Armstrong VeChain altcoininin tedarik zinciri takibinde lider konumda olduğunu belirtti. Analist bu özelliği ile önemli bir soruna çözüm sunan VeChain’in güçlü teknik özellikleri olduğunu açıkladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle