Ünlü Analist: MATIC Coin’de Yükseliş İçin Her Şey Hazır

  Kripto para piyasasında yer yerinden oynarken fenomen analist Polygon (MATIC) ağındaki yükseliş potansiyeline dikkat çekti. Altcoin Sherpa’nın MATIC analizi sosyal medya takipçilerinden büyük beğeni topladı…

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı anonim analistlerden Altcoin Sherpa, sosyal medya paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Fenomen analist, son olarak Polygon (MATIC) analizini Twitter’daki 180 bin takipçisiyle paylaştı. Deneyimli analistin MATIC coin fiyatında yükseliş beklentisinde olduğu dikkat çekerken, önemli fiyat seviyeleri vermesi yatırımcılardan beğeni aldı.

  Ünlü analist Altcoin Sherpa, takipçilerinden son dönemde MATIC hakkında çok soru aldığını söyleyerek analizine başladı. Yaz aylarında dip yapan MATIC coin şu anda yüzde 300 civarında bir artış yaşamasına rağmen altcoin yatırımcılarının ilgisini çekiyor. Usta analist de MATIC coin fiyatında yükselişin devamını mümkün görüyor. 

  “Gelirler Ekosistem Geliştirmesine Harcanıyor”

  Polygon ekibinin başarılı bir geliştirme politikası uyguladığından bahseden Altcoin Sherpa MATIC coin yükseliş beklentisi ile ilgili şunları söyledi: “MATIC’in daha da yükselmesi için bir çok fundamental durum var. Polygon geliştiricileri harıl harıl çalışmaya devam ediyor. Blockchain ağı, büyük isimlerle ortaklıklar kurmaya devam ediyor. Ağın elde ettiği kârlar ise ekosistem geliştirmelerinde harcanıyor.” Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı analistin bu görüşü, altcoin yatırımcılarında heyecan yarattı.

  MATIC Coin İçin Hedef Fiyat Verdi

  Tecrübeli kripto para analisti Altcoin Sherpa, yükseliş beklediği MATIC coin analizinde ilk hedef olarak 1.70 doları işaret etti. Bu seviyenin geçilmesi halinde 2 dolar hedef verse de piyasadaki son gelişmelere göre analizini yeniden güncelledi: “Polygon sağlam bir blokchain ağı. Bitcoin’de saçma sapan bir düşüş yaşanmazsa toparlanma bekliyorum. 1.07 dolar Fibonacci desteği etkili olmuşa benziyor.”

  Kripto para fenomeni Altcoin Sherpa ve bir çok ünlü analistin son dönemde MATIC coin için boğa yorumlarında bulunması dikkat çekiyor. Ancak CoinMarketCap platformundaki fiyat anketi ise yatırımcıların kafasında soru işareti yarattı. Ankete katılan 3 binden fazla yatırımcı MATIC coin fiyatının kasım ayında 1 dolar seviyesini geçemeyeceğini iddia etti. Popüler altcoin projelerinden Polygon ağının ana tokeni MATIC fiyatı yakından takip ediliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle