Şok eden BTC tahmini: Haziran’da fiyat 20 bin!

  Kripto para piyasalarının yakından tanıdığı analist Bob Loukas, Haziran ayına yönelik BTC fiyat tahminini paylaştı. Lider kripto para biriminde 4 yıllık döngü imasında bulunan ünlü isim, ayı piyasası görüşünü korurken 20 bin dolar hedef fiyat verdi!


  Kripto para yatırımcılarının Twitter üzerinden paylaştığı analizleri yakından takip ettiği isim olan kripto para analisti Bob Loukas, lider kripto para birimi için önemli bir değerlendirme paylaştı. Bitcoin’in (BTC) Haziran ayı fiyat hedefini tahmin eden Loukas, 20 bin dolar rakamını telaffuz etti!

  “20 Bin Doların Altına Çekilme Muazzam Bir Hediye Olur”

  Şahsi Twitter hesabı üzerinden kripto para değerlendirmelerini paylaşan Bob Loukas, yine sosyal medya üzerinden Bitcoin değerlendirmesini takipçilerine iletti. BTC/USD grafiği paylaşan ve Bitcoin’de ayı beklentisini koruyan Loukas, “Bu grafikte hala düşüş olduğunu hayal edin. Erken aşamada mükemmel yapılandırılmış 4 yıllık döngü.” sözleri ile analizine start verdi. Bitcoin’de ayı görüşü koruyan Loukas, “Haziran ayında 20 bin doların altına doğru bir geri çekilme muazzam bir hediye olur” sözleri ile kripto para topluluğunu hareketlendirdi!

  Zeberg: BTC’de Yükseliş Yakın!

  Piyasalar Bob Loukas’in analizi ile sarsılırken başarılı bir trader ve kripto para analisti olan Henrik Zeberg, paylaştığı BTC analizi ile yatırımcılara moral oldu. Twitter’da 111 bini aşkın takipçisi ile paylaştığı bir tweet’te ünlü analist, “Bitcoin ile ABD bonoları arasındaki korelasyona” işaret etti.
  Zeberg, faiz oranlarında düşüş ve bunun ardından gelecek bir bono rallisi bekliyor. Korelasyona göre ise Zeberg, bono rallisi ile birlikte lider kripto para biriminin de ralli yapabileceğini iddia ediyor.

  Piyasalar Karışık Seyrediyor

  Bitcoin için farklı yönde tahminler gelirken, lider kripto para birimi bugün onaylanan Amerika Birleşik Devletleri (ABD) borç tavanı anlaşması ile birlikte ani bir geri çekilme yaşadı. Yeniden 27 bin doların altını gören BTC, günün devamında toparlamaya çalışsa da kayıplarını telafi etmeyi başaramadı. Şu anda BTC %bitcoin+usd% dolardan işlem görüyor ve olası bir haber akışı ile birlikte yatırımcıların gözü analistlerin işaret ettiği 30 bin dolar ve üzeri fiyatlarda!

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle