Ünlü analist yükseliş beklediği altcoinleri paylaştı

  Kripto para piyasasının popüler isimlerinden Lark Devis, bu sezon yükseliş beklediği altcoin projelerini açıkladı. Kripto para piyasasında yaşanan gerilemeye dikkat çeken analist bu düzeltmeye rağmen üç altcoinin inanılmaz performanslar sergileyebileceğini düşünüyor. Lark Devis’in yükseliş beklediği altcoin projeleri ise CAKE, FINE ve SMYT oldu.

  Kripto para piyasasındaki yatırımcılar ve piyasa takipçileri bu hafta sert bir gerilemeye şahit oldu. Kripto paralarda sert düzeltmeler yaşandı. Lider kripto para birimi Bitcoin ile başlayan bu düzeltme esnasında altcoinler de düşüş yaşadı. Bununla beraber düşüş eğilimine direnç gösteren altcoin projeleri dikkat çekti. Doğru tahminleri ile tanınan popüler analist Lark Devis de düşüşe rağmen yükseliş beklediği altcoin projelerini açıkladı.

  Popüler analist Lark Devis kripto para piyasasında yaşanan gerilmeye rağmen bazı altcoin projelerinin inanılmaz yükselişler sergileyeceğini açıkladı. Binance Smart Chain ağında son dönemlerde yaşanan ilerlemeye dikkat çeken ünlü analist, bu ağdaki 3 altcoin projesinden yüksek performans bekliyor. Lark Devis CAKE, FINE ve SMYT olarak sıraladığı altcoin projelerinin hem temel özellikleri hem de teknik açıdan önemli bir noktaya geldiğini belirtti.

  Binance Smart Chain rekoru CAKE yükselişini destekleyecek

  Lark Devis’in yükseliş beklediği ilk altcoin projesi Binance Smart Chain ağının en büyük merkezsiz borsası PancakeSwap’in tokeni CAKE oldu. Analist açıklamasında Binance Smart Chain ağında son dönemlerde yaşanan ilerlemelere dikkat çekerek bu ilerlemenin CAKE’in yükselişini etkileyeceğini belirtti.

  Binance Smart Chain ağı kısa süre önce toplam işlem sayısı ile Ethereum ağını geride bıraktı. Binance Smart Chain ağında kırılan bu rekorun PancakeSwap’i olumlu etkileyeceğini düşünen Lark Devis, dolayısıyla CAKE altcoinin de yükseliş göstereceğini iddia ediyor.

  Lark Devis FINE ve SMYT’den yükseliş bekliyor

  Ünlü analistin yükseliş beklediği diğer altcoin projesi ise FINE oldu. FINE NFT tabanlı bir piyasa olan Refinable’ın kripto parası.  NFT sektörünün hala popüler olduğunu ve FINE altcoinin son zamanlarda adından bahsettirmeye başladığını açıklayan Lark Devis, bu altcoinin yükseliş dalgasına katılmasını bekliyor. Ünlü analistin yükseliş yaşamasını beklediği son altcoin projesi ise SMYT oldu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle