TROY Coin Nedir, Nasıl Alınır? Hangi Borsada Var? 

  Son dönemde adından sık sık söz ettiren altcoin projeleri arasında TROY coin de bulunmaktadır. Yerli yatırımcıların araştırdığı altcoinlerden TROY coin nedir, nasıl alınır, avantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Böylelikle TROY coin yatırımlarınızda en doğru stratejiyi belirleyerek kazançlarınızı arttırabilirsiniz. 

  TROY Coin Nedir? 

  TROY kripto para projesi, tamamen işlevsel bir kripto para birimi ticaret platformudur. Aynı zamanda kripto varlık yönetimi hizmetleri görevini de üstlenen bu platformun yerel kripto para birimi TROY coindir. Bu proje, kripto para sektöründe sağlıklı ve sürdürülebilir bir finansal sistem modeli oluşturmayı amaçlamaktadır. Başka bir deyişle, dünyanın finansal yapısına yepyeni bir anlam kazandırmak için tasarlanmış ve kendi içinde çoklu gelir modelleri oluşturmuştur. 

  TROY Projesi ve Whitepaper 

  TROY kripto para projesinin temel amacı, kripto varlıklarda takas ve saklama hizmeti vererek alım satım komisyon ve ücretlerini kendi bünyesinde almaktır. Müşterinin kar marjındaki mevcut finansman pozisyonlarının yanı sıra nakit veya coin gelirlerine yayılma imkanı sunan TROY projesi her geçen gün daha fazla yatırımcının tercihi haline gelmektedir. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan TROY coin Whitepaper’ı hakkında merak ettiğiniz diğer bilgilere ulaşmak için https://troytrade.com/ bağlantı adresine tıklamanız yeterlidir. 

  TROY Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait? 

  TROY projesi sayesinde tek bir arayüze sahip bir hesap ile kripto borsalarının toplu likiditesine erişim imkanı elde edilebilir. Kripto para yatırımcılarının sık sık takip ettiği BlockVC web sitesine göre TROY coin, Xu Yingkai tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Portföylerindeki paralar, diğerleri arasında TROY, IOST, IoTeX, Perlin olarak tanımlanmaktadır. Çin merkezli kurulan TROY projesi, temelde merkeziyetsiz bir politika izlediği için herhangi bir devlet tarafından desteklenmemektedir. 

  Kullanım Alanları Nelerdir? 

  TROY trade platformu hem kurumsal müşteriler hem de profesyonel bireysel yatırımcılar tarafından kullanılabilir. TROY coinin kripto para dünyasında sıklıkla kullanıldığı ticari alanlar şunlardır: 

  • spot ve marj ticareti, 
  • türev piyasası işlemleri 
  • veri paylaşımı ve saklama, 
  • borç verme işlemleri 
  • tek bir hesapta stake işlemi

  TROY Projesini Benzersiz Yapan Nedir? 

  Kripto para piyasasında yatırımcılar ve kurumsallar arasında aracılık hizmetleri sunan TROY projesi bazı özellikleri ile diğer projelerden farklılaşmaktadır. Örneğin Rekabetçi ücret oranı ve sipariş yürütme hızı bulunan TROY gerçek zamanlı fon transferi ve takas hizmetleri sunmaktadır. Böylelikle TROY coin kullanıcıları gelişmiş kolaylıkla marj ticareti ve OTC hizmetleri yapabilmektedir. 

  Ayrıca projenin sağladığı tam yığın kantitatif çözümler ile kripto para ticareti çok daha kolaylaşmaktadır. Çünkü bu proje, sektördeki rakiplerine kıyasla yüksek frekanslı ticaret algoritmalarının performansını iyileştirmek için ortak konum hizmetiyle desteklenen altyapıya sahiptir. 

  Güncel TROY Coin Fiyatı 

  Güncel durumda 1 TROY fiyatı %troy+try% TL. Döviz cinsinden ise %troy+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, TROY Coin 24 saatte %troy+yuzde% 

  Kripto para piyasasındaki belirsizliklerin devam ettiği bu dönemde TROY coin fiyatında da inişli çıkışlı bir seyir görülmektedir. TROY coin fiyatı güncel piyasa trendlerine göre değiştiğinden uzmanlar piyasaya etki edebilecek haberlerin ve trendlerin yakından takip edilmesi gerektiğini vurgulamaktadır. Bununla birlikte TROY coin yatırımı yapmadan önce mutlaka teknik analizdeki destek-direnç seviyelerine dikkat edilmelidir. Bu tavsiyelere uyan TROY coin yatırımcıları maksimum kazanç fırsatlarını değerlendirebilir. 

  TROY Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? TROY coin avantajları şunlardır: 

  • Doğrudan işleme, hassas kene geçmiş verileri ve strateji değerlendirme sistemleri ile nicel çözümler sunar. 
  • TROY coin kullanıcıları çok kolay bir şekilde marj ticareti ve OTC hizmetleri alabilir.
  • Zamanında ve doğru güncellemeyi, yayınlamayı ve siparişleri senkronize etmeyi teşvik etmek için Relayer ağının iş yükü ödülünü sağlar. 
  • Stake edilebilir olması sayesinde TROY yatırımcılarına pasif gelir elde etme imkanı verir. 
  • Ring içi eşleştirmede alışılmamış token alım satım çiftlerinin değişimi için aktarma aracı görevi görür. 
  • Kullanıcılar alım satım ve takas fonksiyonlarını çağırdığında alım satım ücreti birimi görevi görür. 

  TROY coin dezavantajları şunlardır: 

  • TROY coin diğer kripto para projeleri gibi yüksek riskli bir yatırım tercihidir. 
  • Kripto para piyasasındaki işlem hacminin düşmesi durumunda TROY coin talebinde azalma meydana gelebilir. 
  • Kurumsal yatırımcıların TROY platformu yerine farklı projelere yönelmesi TROY coin fiyatını olumsuz etkiler.

  TROY Coin Hangi Borsalarda Var? 

  Kripto para yatırımcılarının portföylerinde sık sık yer vermek istedikleri TROY coin pek çok borsada listelenmektedir. TROY coin al-sat işlemleri yapmak isteyenlerin şu popüler borsalardan birinde hesabının olması yeterlidir: 

  • Binance 
  • Gate.io 
  • CoinDCX 
  • Hoo 
  • Binance DEX 
  • Bitrue 
  • Toko Crypto 
  • LATOKEN 
  • Nominex 
  • Bitcoiva 
  • Vauld 
  • Hoo 
  • Pionex 

  TROY Coin Piyasa Bilgileri 

  Yatırımcıların kripto para piyasasındaki verileri net bir şekilde izlediği Coinmarketcap platformu TROY coin piyasa bilgilerini de yayınlamaktadır. Piyasadaki son duruma göre şekillenen TROY coin piyasa bilgilerini bu platformdan öğrenmek oldukça kolaydır. Paylaşılan en güncel verilere göre TROY coin piyasa değeri 56,618,406 dolar seviyesinde olup tamamen seyreltilmiş piyasa değeri ise dolardır. Bununla birlikte TROY coin maksimum arzı adet iken dolaşan arz 8.19B TROY adettir. Bu rakamlar, kripto para piyasasında yaşanacak değişimlere göre farklılık gösterebilir. 

  TROY Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır? 

  1. Adım: TROY coin satın almak için ilk olarak listeleme yapan kripto para borsalarından birinin web sitesine girin. 
  2. Adım: KYC bilgileriniz ile borsada ücretsiz hesap açın. 
  3. Adım: Hesabınıza para gönderin. 
  4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak TROY coini seçin ve alım emri girin. 
  5. Adım: Hesabınıza geçen TROY coinleri borsada veya donanım cüzdanlarında tutabilirsiniz. 

  Özet Olarak 

  TROY kripto para projesi, kripto ticareti ve varlık yönetimi konusunda uzmanlaşmış küresel bir ana komisyoncudur. Kurumsal müşteriler ve profesyonel tüccarlar için spot ve marj ticareti, türevler, veri, saklama, borç verme ve tek bir hesapta stake gibi ürünlerle kripto aracılıkhizmetleri sunmaktadır. TROY trade platformunun yerel kriptoparabirimi TROY coindir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle