Kripto Para

GAL Token dev borsada listeleniyor!

  2021 yılında popülaritesi artan taraftar token’larına ilgi de giderek artıyor. Ülkemizde de büyük ilgi gören taraftar token’larla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Galatasaray Fan Token’ın, dünya ünlü bir kripto para borsasında listeleneceği açıklandı.

  Kripto para piyasaları 2021 yılında çok ciddi büyümeler elde etti. Gelen bu büyümeler, kripto varlıkların uzandığı hemen hemen her alanda kendisini gösterdi. DeFi sektöründeki büyüme, NFT sektörüne karşı artan ilgi ve taraftar token’larına duyulan yoğun talep, bu durumu net şekilde gösteriyor. Taraftar token’larına duyulan ilginin bir sonucu olarak, bazı takımların çıkardığı tarftar token’ları da sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Galatasaray’ın taraftar token’ı olan GAL Token’ın da dünyaca ünlü bir kripto para borsasında listeleneceği açıklandı.

  GAL Token Huobi Global’de Listeleniyor

  Birçok spor kulübüyle taraftar token ve sponsorluk anlaşması yapan Socios, bu alanda çalışmalarını ilerletmeye devam ediyor. Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, 23 Eylül Perşembe günü Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında, GAL Token’ın Huobi Global borsasında listeleneceğini duyurdu. Bu açıklamaya göre, Huobi Global de Socios ekosistemine ilk adımını GAL Token ile atmış olacak. CEO Dreyfus, konuya ilişkin açıklamasında “Taraftar token’ı yaratan ilk Türk takımı Galatasaray oldu” ifadelerine yer verdi.

  Socios CEO’sunun Açıklamaları

  Galatasaray’ın taraftar token’ı GAL Token, öte yandan başka önde gelen bazı kripto para borsalarında da listeleniyor. Gelen bilgilere göre GAL Token, FTX ve Crypto.com’da da listeleniyor ve şimdi bu seçenekler arasına Huobi Global de girmeye hazırlanıyor. Alexandre Dreyfus konuya ilişkin Twitter paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

  “Socios ve Chiliz’in taraftar token ekosisteminin Galatasaray ile Huobi Global’e katıldığını görmek süper bir mutluluk. Galatasaray (GAL Token) için başka bir büyük başarı daha!

  Taraftar token’ı yaratan ilk Türk takımı Galatasaray oldu. Şimdi önde gelen küresel borsalarda listelenen ilk takım, Huobi Global borsasında listelenecek.”

  Huobi GAL Token İşlemleri İçin Açıklama Yaptı

  Huobi borsasının açıklamalarına göre GAL Token, 23 Eylül TSİ 10.00’da mevduat işlemlerine açıldı. GAL Token için para çekme işlemleri ise 24 Eylül Cuma TSİ 10.00’da başlayacak. Huobi, işlemler başlatıldıktan sonraki 5 dakika içinde limit işlemlerin bekleyen emir fiyatını sınırlandıracak. Ayrıca fiyat, açılış fiyatının da 5 katını geçmeyecek. Bu işlemlerden sonra normal işlemler de 5 dakika sonra başlayacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle