Kriptopara

TRON Coin Geleceği: 1 Dolar Olur mu? TRX Alınır mı?

  TRON Coin 1 dolar olur mu sorusu kullanıcılar tarafından oldukça sık sorulan bir soru olmaya başladı. Analistler TRON Coin hakkında geleceğe yönelik tahminlerini yaparken dikkat çeken bu konuyu da ele aldılar. Bu yazımızda TRON Coin gelecekte 1 dolar olur mu, alınır mı, geleceğe yönelik tahmin edilen fiyatları neler sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  TRON Coin Gelecekte 1 Dolar Olur mu?

  Analistlerin ortak görüşlerine göre TRON Coin’in gelecekte 1 dolarlık hedefe ulaşabilmesi için uzun vadeye ihtiyacı var. Analistler 2021 senesinde sundukları ilk analiz sonuçlarında TRON Coin fiyatının 1 doları sene sonunda bir ihtimal görebileceğini açıklamışlardı. Ancak ilk yarıda fiyat oynaklığının yüksek ölçüde hissedilmesi ardından yeni teknik ve temel analiz sonuçlarını gündeme taşıdılar.

  Analistlere göre TRON Coin’in son grafik incelemeleri ardından 1 dolara 2021 içinde ulaşması zor gözüküyor. Analistler önümüzdeki 3 senelik süre sonunda 1 dolarlık fiyat hedefinden söz edilebileceğini ifade ediyorlar.

  TRX Coin Alınır mı?

  Analistler TRON Coin’in 2021 ilk yarısı kapanırken değerlenebileceğini düşünüyorlar. Diğer yandan 2021 senesi Temmuz içinde kısa vadeli değer kaybının oluşabileceğini açıkladılar. 2021 sene sonuna doğru ise dikkat çekici bir fiyat yükselişinin gelebileceğini belirttiler. TRON Coin için çizilen bu yolda 2021 Temmuz ayının olası kısa vadeli düşünde alım için avantaj yakalanabileceği tahmin ediliyor.

  Analistlere göre TRON Coin 2021 Haziran ayı içinde 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. 2021 sene sonunda ise fiyat 0.35 dolar düzeyine hareket edebilir. Eğer bu tahminler gerçekleşirse yatırımcılar için orta vadede kar sunabilecek. 

  Analistlere Göre Tron Coin Neden Alınabilir?

  Analistler TRON Coin’in gelecekte değerlenebileceğini düşündükleri için onu aynı zamanda alıma değer buluyorlar. Diğer yandan avantajlarına bağlı olarak artışa gidebileceğini savunuyorlar. Analistlere göre TRON Coin kripto evrende içerik piyasasını var etti. İşlemlerde yüksek hız, düşük masraflı transfer, sadece içerik paylaşımı üzerinden beğeni alarak coin kazanma gibi birçok avantajı sunuyor. Bu yüzden onun 2021’de alım taleplerini karşılayabileceğini ve alıma değer olduğunu düşünüyorlar. 

  The Signalyst TRX Geleceğini Yorumladı

  The Signalyst analistleri TRON Coin’in 2021 senesi ilk yarısı sonunda 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini tahmin ediyorlar. 2021 sene sonunda ise TRON Coin fiyatının 0.35 ile 0.38 dolar bansı arasında olabileceğini düşünüyorlar. 1 dolarlık fiyatın ise 2023 sene başından önce gelemeyeceği yönünde bir tahmin yaptılar.

  Kaleo TRX için Ne Dedi?

  Kaleo TRON Coin’i 2021 senesinde yatırma değer altcoinler arasında görüyor. 2021 sene sonunda TRON Coin fiyatının 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında olabileceğini düşünüyor. Bu açıdan ilk yarıda alım fırsatlarının değerlendirilebileceğini tahmin ediyor. Ancak 1 dolarlık fiyatın 2021 senesi içinde oluşamayabileceğini ifade ediyor.

  Cactus TRON Geleceği Hakkında Ne Düşünüyor?

  Cactus TRON Coin’in geleceğini parlak buluyor. Özellikle içerik üreticilerinin beğeni üzerinden TRON Coin kazanma yoluna gittiklerini vurguluyor. Diğer yandan içerik ihtiyacı olan kişilerin ise TRON Coin ile içerik satın almayı 2021 senesinde daha fazla tercih etmeye başladıklarını belirtti. Bu yüzden TRON Coin yakın geleceğinde değer kazanımının olabileceğini açıkladı.

  Cactus 2021 ilk yarı bitiminde TRON Coin’in 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor. Bu fiyatlanma öncesi kayda geçebilecek kısa vadeli değer kayıplarının alım fırsatları yaratabileceklerini tahmin ediyor.

  Michael Van de Poppe TRX Yorumu

  Michael Van de Poppe 2021 sene sonunda TRON Coin’in 0.30 dolar ile 0.35 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyor. 2021 ilk periyodunda belirli günlerde, 24 saatlik büyümesini %13 olarak kayda geçirebilen altcoin’in gelecekte hızlı bir artışa gidebileceğini açıkladı. Ancak 1 dolarlık fiyat hedefi için daha uzun bir yol olduğunu belirtti. 

  Sonuç

  Justun Sun isimli genç bir girişimcinin çabaları ile dünya çapında tanınan bir proje olan Tron, imzaladığı ortaklıklar ile de ses getirdi. Özellikle torrent ağının yıldızı BitTorrent’i firmasını satın aldıktan sonra Tron (TRX) daha ciddi bir ağ oldu. Analistler TRON Coin’in 2021 senesinde iki farklı noktada yapabileceği dikkat çekici fiyat artışlarından söz ediyorlar. Bu tahminlerini yaparken TRON Coin’in yeni gelişme haberlerine bağlı olarak yükselebileceğini düşünüyorlar. Eğer tahminler gerçekleşirse TRON Coin 2021’de yatırımcılarına da değer katabilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle