Kriptopara

TLM Coin Geleceği ve Yorumları 

  Analistlerin TLM Yorum ve Tahminleri

  Binance desteği ile son günlerin en popüler coinlerinden olan Alien Worlds (TLM) coin geleceği de merak konusu oldu. Michael Van de Poppe, Aayush Jindal gibi önemli analistlerin radarına takılan TLM Coin hakkında yorumları bu yazımızda sunacağız. 2021 senesi Haziran sonunda etkili değer kazanımı yapması beklenen TLM Coin’in gelecekte nasıl bir noktada yer alabileceğini analist yorumları üzerinden açıklayacağız. 

  Michael Van de Poppe TLM Coin Yorumu

  Michael Van de Pope TLM Coin’in kısa vade içinde fiyat düşüşü yaşayacağını ifade etmişti. Hemen ardından 14 Nisan 2021 tarihinde ise TLM Coin’in 24 saat içinde %11 değer kaybettiği görüldü. Tahmininde haklı çıkan analist TLM Coin’in 2021 ilk yarısını fiyat düşüşü ile kapatacağını düşünüyor.

  Analist TLM Coin’in orta vadeli geleceğinde değer kazanımının yer aldığını açıklıyor. 2021 ikinci yarısından fiyatın 0.78 dolar badına çıkacağını belirtti. 2021 yıl sonuna doğru ise bir yükselişin daha yaşanacağını açıklıyor. Bu dönemde 1 dolarlık rekor fiyatın kayda geçeceğini savunuyor.

  Credible Crypto TLM Coin Yorumu

  Credible Crypto TLM Coin’in 2021 ilk bölümü sonunda değer kaybedeceğini ifade ediyor. TLM Coin fiyatının 0.53 dolar bandına kadar ilk yarı sonunda gerileyeceğini düşünüyor. Analist TLM Coin’in 2021 senesi ikinci yarısının ortasında yükselişe geçeceğini aktardı.

  İkinci yarı ortasında analistin bir BTC ralli beklentisi bulunuyor. Analist, 80 bin dolar fiyat hedefine ilerleyen BTC ile birlikte TLM Coin artışının gündemde olacağını belirtti. TLM Coin’in ikinci yarıda 0.70 dolar bandına ilerlemesini bekliyor.

  Tom Lee TLM Coin Yorumu

  Tom Lee, TLM Coin’in 2021 ilk yarı sonunda değer kaybedeceğini düşünüyor. 0.52 dolar bandı inecek olan TLM Coin’in 2021 ikinci yarısında yükseleceğini açıklıyor. Tom Lee’ye göre TLM Coin gelecek vadeden kripto paralar arasında yer alıyor. 

  Analist TLM Coin’in Bitcoin yükselişlerine oldukça iyi tepkiler verdiğini düşünüyor. Bu kapsamda 2021 yılının sonuna doğru olması beklenen Bitcoin rallisinde TLM Coin fiyatının 0.70 dolar bandını aşacağını belirtti. 2022 başında ise 1 dolar fiyat hedefinin kırılacağını savunundu.

  Aayush Jindal TLM Coin Yorumu

  Aayush Jindal, TLM Coin’in 0.53 dolar bandının altına ineceği düşünüyor. Bu tahmini kısa vadeli gelecek için gerçekleştirdi. 2021 senesinin ilk bölümü tamamlanmadan bu fiyat rakamının görüleceğini vurguladı.

  Analist fiyat inişinin uzun vadeli yatırım için fırsat olacağını düşünüyor. Çünkü 2021 yılı Haziran ayı sonunda TLM Coin’in 0.82 dolar bandına varan fiyat için yükselişe geçeceğini belirtti. Bu yolda ise ilk olarak 0.68 dolarlık direnç fiyatın kırılabileceğini aktardı.

  WalletInvestor TLM Coin Yorumu

  WalletInvestor analistleri 2021 senesinin Ağustos başında TLM Coin fiyat artışını bekliyorlar. Bu süre zarfında ise TLM Coin’in 1 dolar seviyesine en yakın noktaya geleceğini açıkladılar. Bu tahmin ile TLM Coin için en parlak gelecek senaryosunu yaratan analistler, 2021 ilk yarı sonunda ise değer kaybına işaret ettiler.

  Kaleo TLM Coin Yorumu

  Kaleo, TLM Coin’in 2021 ikinci yarısında 0.72 dolar bandında olacağını ifade etti. Analist 2021 yılı Nisan ayı sonuna doğru TLM Coin’in değer kaybedeceğini daha önce açıklamıştı. Fiyatın ise 0.60 dolar bandı altına ineceğini belirtmişti.

  Tahminlerinde haklı çıkan anonim analist, bu kez TLM Coin’in 2021 sene sonunda 0.80 dolar fiyatında olabileceğini aktardı. Onun geleceğinde 2022 senesi ilk yarı sonuna ait 1 dolarlık fiyat değerinin olduğunu vurguluyor.

  Coinliker TLM Coin Yorumu

  Coinliker analistleri TLM Coin için uzun vadeli yorumları getirdiler. 2025 yılında 5 dolar olacak TLM Coin’in 2022 başında 1.02 dolar olacağını belirtiyorlar. Bu tahminler ile TLM Coin’e başarılı bir gelecek çizen analistler, TLM Coin erişilirliğinin yükseleceğini düşünüyorlar.

  Sonuç

  TLM Coin uzman analistler tarafından yatırıma değer görülen bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. 2021 ilk yarı sonunda ise bu altcoin için değer kaybı gündeme gelebilir. 2022 senesinde 1 dolarlık fiyata ulaşması beklenen TLM Coin’in gelecekte nasıl bir imajı devam ettireceğini hep birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle