Telos (TLOS) Coin Nedir? TLOS Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  Kripto para piyasasında hızlı yükseliş hareketleri ile gündeme gelen Telos (TLOS) coin, yerli yatırımcıların araştırdıkları projeler arasındadır. Bu yazımızda TLOS token nedir, nereden ve nasıl alınır, avantajları nelerdir gibi merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. 

  Telos (TLOS) Coin Nedir?

  Telos projesi, EOSIO üzerine kurulu ilk EVM uyumlu blok zinciridir. Mevcut olan en performanslı ve güvenli DeFi için Telos EVM kullanarak Ethereum tabanlı uygulamaları dağıtmak ve çalıştırmak mümkündür. Projenin yerel kripto para birimi olan TLOS coin blok zinciri Aralık 2018'de piyasaya sürülmüş bir projedir. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Telos projesinin temel amacı, NFT'lerin ve akıllı sözleşmelerin arkasındaki DeFi, oyun ve sosyal medya için ideal platform oluşturmaktır. 

  Telos'ta aktif olarak inşa edilmiş 100'den fazla proje bulunmaktadır. Birden fazla endüstride kullanılmak üzere geliştirilmiş ve EOSIO yazılımı üzerinde çalışan bir ağdır. Projenin Whitepaper’ı ve detayları hakkında bilgi almak için https://telos.net/ bağlantı adresini incelemeniz yeterlidir. 

  Telos (TLOS) Coin Yorum

  Kripto para birimi TLOS coin kurucularına 18 milyon coin ve Telos Vakfı'na 6 milyon coin verilmiştir. Telos Coin, özellikle çevre dostu bir kripto para olduğu için sürdürülebilir dünyanın bir parçasıdır. Bu özelliği sebebiyle kripto para uzmanlarından da destek gören TLOS coin yatırım yapılabilir sağlam projelerden biri olarak tanımlanmaktadır. 

  Telos (TLOS) Coin Geleceği

  Telos blok zinciri, dApp geliştiricilerine 0,5 saniyelik blok süreleri, saniyede 1000'den fazla işlem oranı ve ücretsiz işlemler sunmaktadır. Geliştiriciler, TELOS ağındaki geleneksel uygulamalara benzer bir kullanıcı deneyimi sağlayan blok zinciri uygulamaları oluşturmaktadır. Bu yüzden gelecekte TLOS coin daha fazla kullanıcıya ve yatırımcıya ulaşabilir. Dolayısıyla TLOS coin fiyatının daha yüksek seviyelere ulaşma potansiyeli vardır. 

  Telos (TLOS) Coin Fiyatı

  Güncel durumda 1 TLOS fiyatı %telos+try% TL. Döviz cinsinden ise %telos+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Telos Coin 24 saatte %telos+yuzde%.

  Telos (TLOS) Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Telos (TLOS) coin satın almak için öncelikle listeleme yapan KuCoin, Gate.io, BKEX, Bitfinex gibi kripto para borsalarından birinin web sitesine giriş yapın. 
  • 2. Adım: Borsada ücretsiz hesap açın. 
  • 3. Adım: Hesabınızı aktif hale getirdikten sonra para transferi yapın. 
  • 4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak TLOS coini seçin ve alım emri girin.  
  • 5. Adım: Hesabınıza geçen TLOS coinleri borsada veya donanım cüzdanlarında tutabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  Telos (TLOS) Coin avantajları şunlardır:

  • Taikai, Qudo, Qubicles, Appics, Wordproof, Seeds, Zeptagram ve NewLife dahil olmak üzere 100'den fazla farklı uygulamaya (dApps) ev sahipliği yapmaktadır.
  • Kullanıcılar, Telos'un oylama, duyarlılık, merkezi olmayan dosya depolama, konum ve çok daha fazlası için sağladığı sağlam zincir üstü hizmetlerden yararlanabilmektedir.
  • Telos, akıllı sözleşme geliştirme için iki lider EVM ve EOSIO standardını destekleyen tek blok zinciridir. 

  Dezavantajları Neler?

  Telos (TLOS) Coin dezavantajları şunlardır:

  • DeFi dünyasında Telos gibi çok sayıda proje olduğu için yüksek rekabet ortamı vardır. 
  • TLOS coin rakiplerine göre zaman zaman geri planda kalabilir. 
  • Yüksek volatilitesi sebebiyle TLOS coin yatırımı riskli bir yatırım tercihidir.

  Sonuç Olarak

  Telos projesi, 2019 yılında hız ve ölçeklenebilirlik için inşa edilmiştir ve bu özellikleri sayesinde ana akım benimseme için ideal ağ haline gelmiştir. Telos tabanlı NFT'ler ve Akıllı Sözleşmeler, DeFi, Oyun, Sosyal Medya uygulamaları ve çok daha fazlası için kullanılmaktadır. Platformun yerel kripto para birimi TLOS coindir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle