XRP benzeri görülmemiş ralli eşiğinde! ATH yapacak mı?

  Kripto para piyasasında belirsizlik ortamı devam ederken bazı altcoin projelerinden pozitif sinyaller gelmeye devam ediyor. XRP topluluğunda yakından tanınan isimlerden Alex Cobb, yatırımcıları heyecanlandıran açıklamalar yaptı.

  Kripto para analisti Alex Cobb’un X platformu üzerinden yaptığı açıklamalar dikkat çekti. Altcoin piyasasına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunan Alex Cobb’un radarında XRP vardı. XRP aylık grafiğini yorumlayan usta analist, kripto parada yükseliş sinyallerinin yandığını söyledi.

  Uzman isim, XRP’nin daha önce eşi benzeri görülmemiş bir ralli hazırlığında olduğunu vurguladı. 2018 yılından beri devam eden düşüş trendi ile yatırımcılarını bir türlü memnun edemeyen XRP’de yeni bir dönem başlıyor olabilir. Alex Cobb, analizinde XRP’nin düşüş trendinde sona geldiğini söyledi. Bu süreç boyunca yatırımcıların dirençli kaldığını ve projeye olan inancını terk etmediğini hatırlattı.

  XRP Kırılım Eşiğine Geldi

  XRP topluluğu, yeniden eski günlere dönebilmek için bir çıkış noktası ararken yatırımlarına devam ediyor. XRP topluluğunun popüler isimlerinden Alex Cobb, büyük bir ralli beklentisi öncesi cüzdanları doldurmaya devam ettiklerini belirtti. Ünlü analist, uzun vadeli fiyat hareketine göre Ripple tokeninin bir kırılım eşiğinde olduğunu vurguladı.

  Deneyimli kripto para analisti Alex Cobb, bu iddiasını 2013 - 2014 yılı fiyat hareketiyle destekleyen paylaşımlarda bulundu. Aralık 2013 tarihinde 0,0614 dolarlık zirve seviyesinden düşen XRP’nin 2014 yılından itibaren mevcut görünüme benzer bir hareket takip etti. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analist 4 yıl boyunca devam eden düşüş trendinin 2017 yılındaki kırılımdan sonra fiyatın hızla yükseldiğini hatırlattı.

  XRP ATH Yapacak Mı?

  Altcoin yatırımcılarının son dönemde odaklandığı XRP hakkında uzun vadeli tahminlerini paylaşan Alex Cobb, ATH hedefini verdi. Usta analiste göre XRP bu kırılımı gerçekleştirirse 10 dolar seviyesine kadar fırlayabilir. XRP fiyatının şu an 0,63 dolar seviyelerinde olduğu göz önünde bulundurulduğunda bu tahmin XRP’nin yüzde 1.316 oranında değerlenmesi anlamına geliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle