StarTerra (STT) Coin Nedir? STT Token Nasıl Alınır?

  Düşüş trendini sonlandırarak yükseliş sinyalleri üretmeye başlayan STT Coin’de yatırımcılar pozisyon alımı için fırsat kollamayı sürdürüyor. Neye yatırım yapmak istediğini anlamak isteyen okurlarımız için yazımızda StarTerra nedir, avantajları ve dezavantajları nelerdir, STT Coin nereden ve nasıl alınır, uzmanlar geleceğini nasıl yorumlar sorularının yanıtlarına yer verildi.

  StarTerra (STT) Coin Nedir?

  StarTerra, Terra kullanıcıları için Kamil Jarzombek, Wojciech Gruszka, Do Kwon, Michat Kurdziel, Maciej Mitkowski ve Tomasz Kowalczyk tarafından hayata geçirilen ilk oyunlaştırılmış fırlatma rampasıdır. STT Coin, istifleme verimi gibi platformun geliştirilmesine önemli yönleri etkilemek adına geliştirilen kripto para birimidir. STT Token, StarTerra kullanıcılara günlük ödül ve staking yolu ile pasif gelir elde edebilmeleri amacıyla geliştirilen yerel token’dir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  StarTerra, kullanıcılarının bir IDO yapısına oyunlaştırılmış bir deneyim ile sahip olmasını sağlamak amacıyla geliştirildi. Bu amaç doğrultusunda geliştiriciler, IDO’ya dahil olmak için beş farklı alternatif katman sundu. Katmanlar ile mikro katılımcıları da kapsayan bir proje olarak öne çıkan StarTerra teknik detaylarını incelemek için https://starterra.io/ adresinde paylaşılan proje whitepaper’ına göz atabilirsiniz.

  StarTerra (STT) Coin Yorum

  Kullanıcılarını IDO’ya dahil ederken gerçek bir bilgisayar oyunu hisse vermenin bir yolu olarak Gamefied NFT entegrasyonunu kullanan StarTerra geliştiricileri, tüm katmanlarda rekabete dayalı sürükleyici bir oyun deneyimi sunar. Bağlanan dijital cüzdan ile her oyuncunun kendi takma adını ve avatarını seçerek katılabilecekleri toplulukta, satışı yapılan NFT envanterler ile karakterlerin seviyesi yükselmektedir. IDO jetonları satın almak için daha yüksek tahsisat elde edilmesi hedefini ortaya koyan StarTerra projesi, uzmanlara göre gelecek vaat etmektedir. 

  StarTerra (STT) Coin Geleceği

  IDO yolu ile token alan yatırımcıların elde ettiği kazanç ortada ve tüm kripto para endüstrisi IDO’ya katılmak için büyük uğraş vermektedir. StarTerra, IDO’ya katılımı kolaylaştırmanın yanında oyunsallaştırarak rekabetin en eğlenceli yanını sunar. Star Terra geliştiricileri tarafından yaratılan uzay temalı oyunda kullanıcılar, IDO’da token hakkı elde etmek için birbirlerine karşı üstünlük kurmalıdır. Yapılan liste ile sıralamaların sürekli olarak yayımlandığı projenin gerek sürükleyiciliği gerek sonucunda sunduğu IDO katılım fırsatı, uzmanlarca beğenilmektedir.

  StarTerra (STT) Token Nereden ve Nasıl Alınır?

  • 1. Adım: Terraswap üzerinden üyelik oluşturun.
  • 2. Adım: Hesabınıza para gönderin.
  • 3. Adım: Kripto para alım ve satım menüsüne ulaşın.
  • 4. Adım: STT Coin alış emri oluşturun.
  • 5. Adım: Satın aldığınız STT Coin ile StarTerra dünyasına adım atabilirsiniz.

  Avantajları Neler?

  StarTerra (STT) Token güçlü yönlerini aşağıdan takip edebilirsiniz:

  • IDO’dan jeton satın almak isteyen kripto para yatırımcılarına oyunsallaştırılmış bir deneyim sunar.
  • Oyunda rekabet yüksektir ve sürükleyicilik ön plandadır.
  • STT Coin kullanıcıları oyun içi satın almaların yanında token’leri ile pasif gelir elde edebilirler.

  Dezavantajları Neler?

  StarTerra (STT) Token zayıf yanları şu şekilde sıralanabilir:

  • Binance, KuCoin, FTX ya da OKEx gibi büyük kripto para borsalarında STT Coin listelenmemektedir.
  • Son dönemde yaşanan düşüş trendi, token’in piyasa tarafından unutulmasına yol açmış olabilir.

  Sonuç

  StarTerra (STT) Coin IDO rampası olarak geliştirilen NFT temelli blockchain oyunudur. Oyuncular birbirleri ile hem kazanmak hem de IDO jetonu satın almak için yarışırken, oyun içi satın almalar ile karakterlerini güçlendirebilmektedir. Uzmanların gelecek vaat ettiğini ifade ettikleri projenin yerel token’i, henüz büyük kripto para borsalarında listelenmemektedir.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle