BTC’de “ATH dalgası” bekleyen analist 2 altcoin’i övdü!

  Kripto para analisti ve stratejisti Cred, Bitcoin için yükseliş öngörüsüne ek olarak beğendiği 2 altcoin projesini paylaştı. Popüler analist, paylaştığı altcoin’lere yatırım yapanların kazanacağını düşünüyor.

  Twitter üzerinden analizler paylaşan popüler kripto para analisti ve stratejisti Cred, takipçileri ile lider kripto para birimi ve altcoin’lere ilişkin değerlendirmede bulundu. Bitcoin (BTC) hareketlerini önemli bir yükseliş kaydeden farklı bir projeye benzeten Cred, iki altcoin için oldukça umutlu konuşuyor!

  “Bu Yıl Bitcoin’in Patlaması Çılgınca Görünmüyor”

  Söze ilk olarak lider kripto para biriminden başlayan Cred, paylaştığı iki grafikle BTC ile yapay zeka (AI) odaklı Fetch.ai (FET) Token’i karşılaştırdı. BTC grafiğinin FET grafiğine benzediğini söyleyen Cred, “Bu. Tam olarak bu. İşte göstermek için yan yana bir karşılaştırma. Birdenbire, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkan son bir beşinci dalga patlaması o kadar çılgınca görünmüyor değil mi?” ifadeleri ile yakaladığı bu benzerliğin yüzde 100’e karşılık gelen bir yükselme anlamına gelebileceğinin altını çizdi.

  “CRV Konusunda Rehavete Kapılmayın”

  Bitcoin değerlendirmesi ile dikkat çeken Cred, radarındaki 2 altcoin projesine yönelik değerlendirmeleri de takipçileri ile paylaştı. Öncelikle bir grafik paylaşan Cred’in listesinde yer alan ilk altcoin projesi Curve Finance (CRV) oldu.

  CRV’nin 1,80 dolar hedefine ulaşırken biraz dinlenmek isteyeceğini söyleyen Cred, “CRV konusunda rehavete kapılmayın. Son yazımdan bu yana, geri kazanılmış bir seviyenin üzerinde konsolide oluyoruz. Buna göre, üst hedeflere devam etmeden önce temel oluşturuyor.” dedi. Bu hareketlerin sağlıklı bir trend olduğunu düşünen Cred, “Devam eden güç/genişleme için konsolidasyon gerekli” ifadeleri ile düşüncesinin nedenini açıkladı.

  “Açıkçası Bunlar Benim Beklentilerim”

  Altcoin listesinin son üyesi olarak Hedera (HBAR) ismine işaret eden Cred, bu token’in 0,18 dolara yükseleceğini düşünüyor. Bu yükseliş öncesinde bir düşüş yaşanma ihtimalini muhtemel olarak gören Cred, “Açıkça belirtmek gerekirse, bunlar benim beklentilerim. Çok fazla düşüş beklemiyorum, konsolidasyon ve 0,13 dolara kadar devam ve ardından 0,18 dolar civarı yükseliş.” ifadeleri ile düşündüğü HBAR hareket senaryosunu paylaştı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle