Ünlü milyarderden DOGE övgüsü: Kullanımda en güçlüsü!

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği ünlü milyarder Mark Cuban, Dogecoin (DOGE) hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Kripto para destekçisi olan Cuban, değişim aracı olarak kullanma konusunda DOGE’nin en güçlü olduğunu vurguladı…

  NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi ve kripto para yatırımcısı milyarder Mark Cuban, zaman zaman kripto para sektörü hakkında dikkat çekici açıklamalar yapıyor. Ünlü milyarder son açıklamasında DOGE ve kulübünün arasındaki ortaklık anlaşmasına değindi.

  Mark Cuban, DOGE’yi ödeme olarak kabul ettikten sonra Dallas Mavericks’ın satışlarda önemi ilerleme kaydettiğini belirtti. Hatırlanacağı üzere 2021 yılının Mart ayında Cuban, sahibi olduğu kulübün ürünlerinde ve bilet satışında DOGE kabul edeceğini duyurmuştu. Edinilen son bilgilere göre artan taleple birlikte yeni bir yaz indirimi kampanyası yapılacak ve bu karar desteklenecek.

  “DOGE Değişim Aracı Olarak En Güçlüsü”

  Kripto para destekçisi Cuban, yaptığı açıklamada Mavericks’in yaz indirimi sırasında Dogecoin ile ödeme yapanlar için “özel fiyatlandırma” avantajı sağlayacağını da söyledi. Dogecoin’in şaka amaçlı oluşturulmuş olmasına rağmen piyasanın benzersiz kripto para birimlerinden biri haline geldiğini vurguladı. 

  Ünlü milyarder, kripto para basınına verdiği demeçte şu ifadeleri kullandı: “Mal ve hizmet alımı için kullanılabilecek bir araç. Doge topluluğu, onu bir değişim aracı olarak kullanma konusunda en güçlü olanıdır.”

  “DOGE Kripto Para Şakası Olmaktan Çıktı”

  Geçtiğimiz aylarda daha önce Ethereum’un kripto para birimi olarak da kullanıldığını belirten ünlü milyarder şimdi de DOGE için övgü dolu ifadeler kullandı. Dogecoin’in insanların işlemler için kullandığı “tek token” olduğunu paylaşan Mark Cuban, şu ifadeleriyle gündeme geldi:

  “Ethereum bir para biriminin kripto versiyonu. Ve sonra Dogecoin aldınız, ki bu sadece eğlenceli. Ancak işin tuhaf yanı, kripto para şakası olmaktan çıkıp artık kripto para birimi haline gelen bir şeye dönüşmesi.” Bitcoin’i bir para biriminden çok “altının dijital versiyonu” olarak nitelendiren Cuban kripto para topluluğu tarafından yakından takip ediliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle