Şok itiraf: DOGE hakkında yanılmışım!

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden Mike Novogratz, kripto para piyasasındaki düşüşü değerlendirdi. Dogecoin (DOGE) hakkında açıklamalar yapan ünlü milyarder, bu coinde “short” pozisyon açmanın tehlikesini vurguladı…

  Galaxy Digital CEO’su ve ünlü milyarder Mike Novogratz, kripto para piyasası hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz haftalarda uzun süren bir ralli yapan Dogecoin (DOGE) fiyatını değerlendiren ünlü milyarder kripto para yatırımcılarına önemli tavsiyeler verdi. Dogecoin, son yükseliş rallisi ile birlikte en değerli kripto para birimleri listesinde ilk 10’a girmeyi başarmıştı.

  DOGE’nin meteorik yükselişinin arkasında Robinhood yatırımcıları ile WallStreetBets topluluğunun etkili olduğunu söyleyen Novogratz itirafta bulundu. CNBC kanalına röportaj veren milyarder yatırımcı, Dogecoin’de kesinlikle uzun süredir bulunmadığını itiraf etti. Fakat Mike Novogratz, kripto paranın GameStop’u destekleyen güçlü bir topluluğa sahip olduğuna inanıyor. 

  DOGE Yatırımları Hakkında İtiraflar

  Dogecoin fiyatının yeniden yükseliş göstereceğine inanan Mike Novogratz şu ifadeleri kullandı: “Dogecoin, GameStop ile aynı hareketin çoğundan bahsediyor. Çok genç yatırımcılar, bu tür kripto paralar ve fikirler etrafında bir tür çılgın heyecan var. GameStop’ın herhangi bir değeri korumaya devam etmesi beni şok ediyor… Dogecoin bu açıdan daha da tuhaf.”

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği ünlü isimlerden olan Mike Novogratz, yanıldığını itiraf etti ve şunları söyledi: “DOGE hakkında yanılmışım. İnsanlara long pozisyon almayacağımı defalarca söyledim. Ama bu aynı enerji. Bireysel yatırımcılar var… GameStop’tan vazgeçmiyorlar, şu anda Dogecoin’den vazgeçmiyorlar… Short olmak çok tehlikeli, uzun sürmez.”

  DOGE Yatırımcılarına Tavsiyeler 

  Dogecoin kripto para biriminin Bitcoin kodunun bir forku olmasına rağmen pek çok farklılığa sahip olduğunu vurgulayan Mike Novogratz, piyasa fiyatlarıyla ilgili tavsiyeler verdi. Dogecoin yatırımlarında short pozisyon açmanın tehlikesini vurgulayan ünlü milyarder yükseliş trendinin devam edeceğini bekliyor. “Bitcoin ekosistemine her yıl on milyarlarca dolar konuyor… İyi düşünülmüş, iyi dağıtılmış, on iki yıl süren ve benimsenmesi artan bir değer deposu, Dogecoin ise tam anlamıyla tüm arzın %37’sine sahip iki adama sahip.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle