Kriptopara

SLP Coin Geleceği 2021 - Small Love Potion Yükselir mi?

  Axie Infinity, kısmen oyuncuları tarafından sahip olunan ve işletilen blok zinciri tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur. Bu oyunda kullanılan Small Love Potion (SLP) Coin de kripto para yatırımcılarının son dönemde radarına giren kripto para birimlerinden biri oldu. SLP Coin geleceği ne olur, SLP Coin grafik analiz yorumu ve SLP Coin tahminleri hakkında merak edilen detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

  SLP Coin Geleceği Ne Olur?

  Son dönemde kripto para piyasasına damgasını vuran Axie Infinty blockchain oyunun yerel kripto para birimi olan AXS Coin gibi SLP Coin de öne çıkıyor. SLP Coin, bu oyunu oynayarak kazanılan Small Love Potion’lardır. Bu dijital varlık oyunda deneyim puanlarının yerini aldığı için giderek daha da popülerlik kazanabilecek bir potansiyel barındırır. 

  Kripto para uzmanlarına göre önümüzdeki yıllarda giderek popülerliği artması beklenen Axie Infinity blockchain oyunu içinde dijital evcil hayvanlar üretmek için SLP Coin kullanılır. ERC-20 tokeni olarak kullanılan bu dijital varlık maksimum sınırı bulunmadığı için bazı endişelere yol açmaktadır. SLP Coin yatırımı yapmak isteyen altcoin yatırımcıları Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen bu popüler oyunun dijital parası hakkında daha fazla bilgi edinmek istemektedir.

  Small Love Potion Yükselir mi?

  SLP Coin geleceği hakkında tahminlerini açıklayan analistler, bu dijital varlığın 2021 yılının sonuna doğru değerini arttıracağını belirtti. Anonim kripto para uzmanları tarafından yapılan değerlendirmelere göre SLP Coin için 0.35 dolar seviyesine kadar yükseliş hareketleri görülebilir. Öte yandan bu yıl sonuna kadar SLP Coin yatırımı yapmak isteyen analistler için de fiyat tahminlerinde bulunan kripto para uzmanları, SLP Coin fiyatının yıl sonunda 0.45 dolar seviyesinde olmasını bekliyor.

  SLP Coin Grafik Analizi

  NFT sektörünün de öne çıkan bir oyunu olan Axie Infinity son dönemde kripto para yatırımcılarından büyük ilgi görmektedir. SLP Coin, popülerliğini giderek arttıran bu oyunda yer alan ve yeni dijital ürünleri üretmek için kullanılabilen bir kripto para birimidir. Blockchain analitik firması Santiment, son zamanlarda adres etkinliği açısından sürekli güç gösteren Ethereum tabanlı (ERC-20) altcoin projesini açıkladı. 

  Düşük hacimli kripto paraları filtreleyen Santiment firmasının deneyimli analistleri, Small Love Potion (SLP) Coin için grafik analiz yorumu yaptı:

  “SLP adres etkinliğindeki ani artış çok etkileyici. Mutlak değeri ezici! 32 bin Ethereum adresleri bu parayla günlük olarak etkileşime giriyor. Geçen gün fiyatın yüzde 10 düşmesiyle en güçlü yükseliş ayrışmasını oluşturuyor…”

  SLP Coin Fiyat Tahminleri Ne?

  Son dönemin en popüler ETH tabanlı oyunlarından biri olan Axie Infinity içinde ana para birimi olarak kullanılan SLP Coin popülerliği artıyor. Kripto para borsalarında listelenmeye başlayan SLP Coin fiyatı hakkında pek çok kripto para analisti yorumlar yapmaya başladı. Binance Exchange kripto para borsası, SLP Coini ayrıca inovasyon bölümünde de listelediği için altcoin yatırımcılarından büyük ilgi görmeye başladı. SLP Coin fiyatının 2021 yılı sonunda ve gelecek yıllarda nasıl şekilleneceğine yönelik tahminler dikkat çekiyor. 

  Coinarbitragebot SLP Coin Fiyat Tahmini

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği anonim analistlerden oluşan Coinarbitragebot ekibi, SLP Coin fiyat tahmininde bulundu:

  • SLP Coin fiyatı yazının hazırlandığı anda dolar seviyesinde görülüyor. SLP Coin grafiğindeki son fiyat değişikliklerine bakılarak fiyat tahmin sistemine göre SLP Coin yarın kapanışta ortalama dolar seviyesinden işlem görebilir.
  • Ünlü analistler ayrıca SLP Coin geçmiş fiyat verilerine dayanarak 2021 yılı sonunda SLP Coin fiyatını dolar seviyesinde tahmin ettiklerini açıkladı.
  • Deneyimli kripto para uzmanları bundan tam 1 yıl sonra aynı dönemde SLP Coin fiyatının dolar olmasını bekliyor.
  • Gelecek 3 yıl içinde SLP Coin fiyatının ulaşacağı en yüksek seviyenin dolar, düşeceği en alt seviyenin ise dolar olması bekleniyor.
  • Anonim analistler ayrıca 2022 yılı sonunda SLP Coin fiyatının dolar olmasını tahmin etti.
  • SLP Coin fiyatı 2023 yılının sonunda dolar olurken 2024 sonunda ise şaşırtıcı bir şekilde dikkate değer bir dolar seviyesi görülüyor. 
  Sonuç

  Blok zinciri tabanlı bir ticaret ve savaş oyunu olan Axie Infinty blockchain oyununda yerel kripto para birimi olarak Small Love Potion (SLP) Coin kullanılır. Popüler dijital varlık oyununda deneyim puanlarının yerini aldığı için giderek fiyatını yükseltebilecek olmasıyla yatırımcıların dikkatini çekmiştir.

  SLP Coin fiyatının geleceği hakkında yapılan tahminlerde analistlerin yükseliş beklentileri öne çıkıyor. SLP coin, 540m küsür sirkülasyonda şuan. Oyun içi kazılarak elde edilen bir token. Sınırsız arzı var. Oyun karakterlerini çiftleştirirken SLP'ye ihtiyaç duyuluyor. Kullanılan SLP'ler de yakılıyor. Bu şekilde denge sağlanmaya çalışılıyor. Oyun yaygınlaştıkça bu token’da daha çok değerlenecek gibi duruyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle