Kripto Para

Santiment’e göre bu 3 altcoinde olumlu sinyaller var

  On-chain veri analiz platformu Santiment, son paylaşımında altcoin yatırımcılarını yakından ilgilendiren rapor yayınladı. Usta analistlere göre borsalardan en fazla çekilen 3 altcoin için olumlu sinyaller gündeme geldi…

  2022 yılında kripto para yatırımcısı için zor bir süreç geride kalırken, yeni yılda da konsalidasyon sürecinin devam etmesi bekleniyor. Kripto paralarda boğa sinyalleri olup olmadığını anlamak için potansiyel toparlanma hareketlerini incelemek gerekiyor. Bu noktada yatırımcıların en çok dikkat ettiği isimler ise kripto para analistleri oluyor. 

  Kripto veri analiz firması Santiment, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda altcoin verilerini değerlendirdi. Büyük piyasa değerine sahip bir dizi varlığın son aylarda borsalardan önemli bir miktarda çıkışa maruz kaldığı belirtildi. Usta kripto para analistlerine göre altcoin yatırımcıları, olumlu sinyaller veren bu altcoinleri tercih ederlerse önümüzdeki dönemde kazanç fırsatlarından yararlanabilirler.

  Borsalardan Çekilen 3 Altcoin Belli Oldu

  Tecrübeli analistler, Quant, Decentraland ve Enjin projelerinin kripto para borsalarından çekilmeye başlandığını dile getirdi. Söz konusu 3 altcoinin fiyatı kısa bir süre önce piyasanın geri kalanına paralel bir şekilde gerileme yaşamıştı. Santiment’in son paylaşımında bu 3 altcoin için olumlu sinyaller görüldüğü belirtilirken bu rapor altcoin yatırımcıların dikkatinden kaçmadı. 

  2023 yılı için Quant, Decentraland ve Enjin kripto para birimlerinin olumlu işaretler verdiğini belirten Santiment, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Quant, Decentraland ve Enjin, 2022’de borsalardan önemli miktarda coin çıkışına sahne olan en büyük piyasa değerine sahip varlıklar arasında yer alıyor. Kripto paranın geri kalanında olduğu gibi bu coinlerin fiyatları da büyük oranda düşmüş olsa da, bunlar daha iyi bir 2023 için olumlu işaretler.”

  Altcoin Piyasasında Volatilite Azaldı

  Her yıl olduğu gibi bu sene de aralık ayının son haftalarında kripto para piyasasındaki volatilite azaldı. Özellikle bu sene ayı piyasası etkisinde geçen kripto para birimleri yılın son günlerine düşük volatilite ile girdi. Uzun bir süredir konsolide olan Bitcoin fiyatındaki hareketlilik az olduğu için popüler altcoin fiyatlarında da ciddi bir değişim görülmüyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle