Kripto Para

Elon Musk yine DOGE paylaşımı yaparak fiyatı yükseltti

  Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, kripto para piyasasını sarsan düzeltme hareketine rağmen kripto para paylaşımlarına devam ediyor. Musk son olarak DOGE fiyatının 1 dolar olacağı imasında bulundu…

  Kripto para piyasalarında sert düşüşün yankıları konuşulmaya devam ederken, son dönemde ağır eleştirilerin hedefi olan Elon Musk, kripto para paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Tesla ve SpaceX CEO’su, Dogecoin kripto para birimi için yeni bir imada bulunarak tüm dikkatleri üzerine çekti.

  Son dönemde lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) karşıtı paylaşımlar yapan Elon Musk, kendini Dogefather (Dogecoin babası) olarak ilan etmişti. Bu tür paylaşımları ile kripto para piyasasında manipülasyon yaptığı konusunda eleştiri oklarının hedefi olan ünlü milyarder bu sefer Dogecoin için paylaşımda bulundu.

  DOGE Fiyatı 1 Dolar Olacak İması

  Dogecoin babası son paylaşımında yeni bir görsel paylaşarak “Resimdeki Dogecoin ne kadar?” sorusunu yöneltti. Bu paylaşım sonrası kripto para yatırımcıları arasında Dogecoin fiyatının yükselişe geçeceği beklentisi oluştu. 

  Ünlü milyarderin Twitter hesabından paylaşmış olduğu görselde Dogecoin maskotu, 1 doların üzerinde yer alıyor. Bu paylaşım, Elon Musk’ın DOGE fiyatının 1 dolar olacağına imada bulunduğu şeklinde yorumlandı. Bu paylaşım kripto para topluluğunda bir kesim yatırımcıları heyecanlandırırken bazıları da Elon Musk’a yine tepki gösterdi. 

  DOGE Fiyatı Yine Uçuşa Geçti 

  En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) destekçileri, Elon Musk’ın Bitcoin’den desteğini çekmesi ve piyasada manipülasyon yaratan paylaşımları sebebiyle eleştirilerine devam etti. Bu süreçte ellerinde DOGE kripto para birikimi olanlar ise ünlü milyarderin son mesajından sonra büyük bir sevinç yaşadı. 

  Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın resmi hesabından yaptığı bu paylaşımın ardından DOGE fiyatı adeta uçuşa geçti. Goingecko verilerine göre şaka kripto para biriminin fiyatı, kripto para piyasasındaki düzeltme devam ederken son 1 saat içinde yüzde 10 oranında yükseliş kaydetti

  Son edinilen bilgilere göre 1 DOGE fiyatı %dogecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %dogecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Dogecoin fiyatı 24 saatte %dogecoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle