Kripto Para

Ripple kadrosuna bomba transfer

  Son dönemlerin en çok konuşulan kripto para şirketlerinden Ripple kadrosuna yeni bir ismi daha dahil etti. Uber’in eski işletme müdürü Brooks Entwistle artık Ripple kadrosunda yer alacak. Brooks Entwistle’ın Ripple’ın Singapur’daki bölgesel genel merkezinde görevli olacak.

  2020 yılının sonundan bu yana SEC davası ile gündemden düşmeyen Ripple şirketi kadrosuna kattığı yeni isim ile bir kez daha gündeme geldi. Ripple şirketi Uber’in eski işletme müdürü ve kıdemli Goldman Sachs üyesi Brooks Entwistle’ı kadrosuna ekledi. Ünlü isim artık Ripple bünyesinde çalışma yapacak.

  Brooks Entwistle’ın Ripple şirketinin Güneydoğu Asya bölgesindeki projelerini ölçeklendirmek için çalışacak. Şirketin Singapur’daki bölgesel genel merkezinde çalışacak olan Brooks Entwistle’ın kadroya katılması şaşkınlık yaratmadı. Ripple şirketi her ne kadar SEC ile dava sürecinden kaynaklı ABD’deki faaliyetlerinde ciddi sıkıntılar yaşasa da Asya bölgesinde yoğun tempoda çalışma sergilemeye devam ediyor. Bir dönem ABD’deki regülasyonların belirsizliğinden kaynaklı şirketin merkezini Asya’ya taşıması da gündeme gelmişti. Ripple şirketi Asya’daki çalışmalarında ciddi ilerlemeler kaydediyor.

  Brooks Entwistle Ripple’a katılması ile ilgili açıklamalarda bulundu

  Brooks Entwistle Uber’de işletme müdürü görevini gerçekleştirmeden önce 18 yıl boyunca Goldman Sachs kadrosunda yer almıştı. Entwistle Goldman Sachs’ın Güneydoğu Asya bölgesindeki biriminin genel müdürlüğünü ve başkanlığını gerçekleştirmişti. Ripple bünyesinde çalışacağı bölge ve finans sistemi konusunda bilgi sahibi olan Entwistle, Ripple’a geçmesi ile ilgili açıklamalarında bunun bariz bir tercih olduğunu belirtti.

  Ripple’a geçişi ile ilgili açıklama yapan Brooks Entwistle Asya bölgesinde 20 yıldan fazla yaşadığını ve çalıştığını belirterek bu bölgede finansal ölçeklendirme yapmanın, fintech ve kripto sektörüne girmesinin kendisinin bariz bir seçimi olduğunu açıkladı.

  Ripple Güneydoğu Asya’da çalışmalarını hızlandırıyor

  Ripple şirketi Güneydoğu Asya’da RippleNet ağını kullanarak hizmet veriyor. Popüler blockchain şirketi ağ üzerinde yapılan işlemlerde bir yılda 10 kat artış olduğunu iddia ediyor. Bununla beraber şirketin Asya bölgesinde gerçekleştirdiği anlaşmaların her geçen gün arttığı da biliniyor. Şirketin CEO’su Brad Garlinghouse Ripple’ın Asya’da başarılı şekilde çalışma yürütmesinin nedeni olarak regülasyonların net olmasını göstermişti.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 XRP fiyatı %ripple+try% TL. Döviz cinsinden ise %ripple+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ripple 24 saatte %ripple+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle