Popüler analistten BTC için “çılgınca” tahmin!

  Kripto para piyasalarının popüler zincir üstü analisti Willy Woo, Bitcoin (BTC) için çok heyecanlandıran bir tahminde bulundu.  Willy Woo, uzun vadeli Bitcoin yatırımcılarının birikim yapmayı sürdürmesi durumunda, BTC’nin önümüzdeki aylarda “çılgınca” yükseleceğini iddia etti.

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), Mayıs ayının negatif yönlü etkilerini Temmuz sonlarında dağıtmaya başladı. Ardından Ağustos ayında toparlanmalara devam eden BTC, 50 bin dolar direncinde fiyat mücadelesi vermeye başladı ve geçtiğimiz hafta bu bölgenin de üstünü test etti. Arından 50 bin doların altına gerileyen ve mücadelesine devam eden BTC için, popüler zincir üstü analisti Willy Woo’dan “çılgınca” bir tahmin geldi.

  Woo, Uzun Vadeli Yatırımcıları İşaret Etti

  Ünlü analist, katıldığı “Did” isimli podcast yayınının yeni bölümünde, Bitcoin ile ilgili tahminlerini paylaştı. Woo, uzun vadeli BTC yatırımcılarının birikim yapmaya devam etmeleri durumunda, BTC’nin önümüzdeki aylarda “çılgınca” yükseleceğini iddia etti. Woo, bu noktada uzun vadeli yatırımcılar olarak, BTC’lerini en az 5 ay süresince atıl durumda tutan yatırımcıları işaret etti. Woo’ya göre yatırımcılar birikime devam ettikçe, kripto paralar da varlıklarını hissettirecekler.

  Willy Woo’nun Açıklamaları

  Konuya ilişkin olarak Willy Woo’nun açıklamaları şöyle:

  Bu bir makro döngüdür. 2015, 2014 yılının dibinde görebilirdiniz. 2019’un dibinde gördünüz ve aslında geçtiğimiz yıl da gördünüz, Covid krizi vardı. Tüm Bitcoin’leri toplayan Michael Saylor (MicroStrategy CEO’su) vardı ve bu durum, uzun vadeli sahiplerin birikim ile oluşturduğu bir başka zirveydi.

  Bir zirve ilerleyişindeyiz ve önümüzdeki aya kadar zirvede olacağız. Bu, zirve birikimi anlamına gelir. Zirve birikimi, bu tür bir yatay hareket bandından sonra bir yükseliş yaşanacağını söyler. Geçen yıl Ekim ayında başlayan son yükseliş 10 bin dolar ile 60 bin dolar arasındaydı. Bundan önceki yükseliş, Bitcoin’in birkaç aylık süreçte 4 bin dolardan 14 bin dolara ulaşmasını sağladı

  Ekim ayında yükseliş başlarsa, Kasım ayından sonrasına bakmaya başlıyoruz. İşte o zaman yükseliş gerçekleşir. Bütün varlıklar bu uzun vadeli oyuncular tarafından toplanıyor. Piyasa bize ‘Bu şey çıldıracak’ diyor.”

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle