XinFin Network (XDC) değerini bir ayda 6 katına çıkardı

  Kripto para yatırımcılarının dikkatini çeken XinFin Network (XDC), hızlı büyümesini sürdürüyor. Altcoin yatırımcılarının radarına takılan XDC fiyatı son 1 ay içinde tam 6 kat değerlenmesi ile gündeme geldi…

  Kripto para piyasasında, adından sık sık söz ettirmeyi başaran altcoinlerden biri olan XinFin Network (XDC), hızlı yükselişine devam ediyor. Tüm zamanların en yüksek fiyat rekoruna ulaşan XDC fiyatı haftalık grafikte yüzde 29 oranında değer kazandı. Günlük grafiğine bakıldığında yüzde 15 oranında değer kazanmasıyla altcoin yatırımcılarının radarına takılmayı başardı.

  Altcoin piyasasında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran XinFin Network (XDC), son 1 yıl içinde yüzde 2 bin 908 oranında artış yaşamasıyla adından söz ettirdi. Kripto para piyasasında 430 milyon dolarlık piyasa değeri bulunan XDC token her geçen gün yeni yatırımcıların cüzdanına girmeyi başarıyor. XinFin Network (XDC) fiyatı geçtiğimiz dönemde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

  XinFin Network (XDC) İnceleme 

  XinFin Network, global ticaret ve finansal işlemler için üretilmiş bir blockchain ağıdır. Merkeziyetsiz ve hibrit olan bu ağ, kurumsal kullanım için hazırlanmıştır. A açık ve özel blockchain ağlarını akıllı sözleşme ile bir araya getirmektedir XinFin Network (XDC) protokolü üzerinde bir saniye içinde toplamda 2 binden fazla işlem yapılabilir

  Bu sayede geniş bir kullanıcı kitlesi edinen XinFin Network (XDC) protokolünde işlem onay süresi 2 saniyedir. Ağı kullananların ödemesi gereken ortalama işlem ücreti 0.0001 ABD dolarında olduğu için tercih edilmektedir. XinFin Network (XDC), hem ölçeklenebilirlik hem de güvenlik konularında XDPos konsensüs mekanizmasını kullanır. 

  XDC Token Özellikleri 

  XinFin Network ağının yerel kripto para birimi ve ağda kullanılan temel varlık XDC token olarak belirlenmiştir. Stake edilen XDC, ağ üzerinde meydana gelen merkeziyetsiz uygulamalar için gerekli gücü de yaratmış olmaktadır. Günümüzde XDC tokenın listelendiği popüler kripto para borsaları arasında şunlar yer almaktadır: Bitrue, Indodax, Bitfinex, STEX, WBF Exchange, Hotbit, Mercatox, BuyUcoin.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle