Popüler analistten BTC, ETH ve ADA coin tahminleri

  Kripto para topluluğunda tanınmış piyasa analisti il Capo Of Crypto (Crypto Capo), son paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Bitcoin, Ethereum ve Cardano fiyatının geleceği hakkında yorumlar yapan analist, yükseliş beklentilerini dile getirdi…

  Deneyimli analist Crypto Capo, son paylaşımında Bitcoin, Ethereum ve Cardano kripto para birimleri için ayrı bir parantez açtı. ADA ve BTC üzerinde büyük tahminler yapan analistin açıklamaları kripto para topluluğunu heyecanlandırdı. Her iki kripto para biriminin de piyasada görülecek yeni boğa koşusuna öncülük edeceklerini söyledi. 

  Popüler kripto para analisti Crypto Capo, yaklaşık 150 bin takipçili Twitter hesabından Bitcoin fiyatı hakkında yaptığı analizleri paylaştı. En büyük kripto para birimi Bitcoin fiyatının 40 bin doların altında 2 aylık bir birikim aşamasından artık çıktığını vurgulayan analist gelecek adına umutlu konuştu. 

  BTC Fiyatında Yön Sadece Yukarı

  Popüler analist, BTC fiyatı hakkında 2 aylık bekleme sürecinin artık sona gelindiğini kaydetti. BTC başta olmak üzere kripto para piyasasının genelinde büyük bir patlama bekleyen Crypto Capo, yönün artık sadece yukarı yönlü olduğunu kaydetti: “Son LPS son destek noktası ile birikim tamamlandı. YALNIZCA YUKARI sezon burada. Sürüş keyfi.”

  Ünlü analist Bitcoin’in 40 bin dolar desteği üzerinde kalıcı olması ve 50 bin doları aşmasından önce bir adım daha güç kazanması gerektiğini kaydetti. Bu süreçte ilk olarak 50 bin dolarlık hedef seviyelerinin yakınlarında kapanışlar bekleyen analist şunları söyledi: “BTC yol haritası. 50 bin -> 40-41 bin -> 50 binin üzerinde konsolidasyon -> Yeni ATH’ler tüm zamanların en yüksek seviyeleri.”

  ADA ve ETH İçin Bol Kazanç Zamanı 

  Analizinde Cardano (ADA) için de geniş bir yer ayıran Crypto Capo, toplulukta başarılı tahminleriyle takip ediliyor. Ünlü analistin şu paylaşımı büyük heyecan yarattı: “ADA/ETH: Önümüzdeki birkaç hafta boyunca ETH‘den daha fazla ADA tutmayı tercih ediyorum. 57 bin Satoshi üzerinde son yükseliş onayı. Ethereum muhtemelen Bitcoin’den daha iyi performans gösterecek ve büyük olasılıkla saygısızlığa uğrayacak.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle