Kriptopara

2 Analistten BTT Coin Geleceği, BTT Coin Fiyat Tahmini 2022

  BitTorent (BTT) Coin’in büyük borsalarda listelenmeye başlamasının ardından gelen popülerliği kısa vadede işlem hacmini artırmasını sağlamıştır. Kripto topluluklarında öne çıkan ve analistlerin de radarına giren BTT, fiyat hareketlenmeleri ile yakından takip edilmeye başlamıştır. BTT Coin geleceği ve fiyat tahminlerine ilişkin hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara ise yazımızdan kolayca ulaşabilirsiniz. 

  BTT Coin Geleceği

  BTT Coin geleceğine ilişkin değerlendirme yapan uzmanlar proje yapısını mercek altına aldı. BTT Coin’in piyasa değeri ve piyasa sıralamasına bakıldığında güçlü bir gelecek profili çizdiği görülmektedir. 2022 yılının ilk aylarında tüm piyasalarda görülen belirsizlik halinin dağılmasının ardından fiyatının yeniden yukarı yönlü oynaması beklenmektedir. 2022 – 2024 arası dönemde ise daha kısa vadede risk faktörü hala yüksek olarak tanımlanmıştır. Uzmanlar Bittorrent geleceğini parlak olarak gözlemleseler de risk faktörlerini de dile getirerek, projenin yakından takip edilmesi konusunda uyardılar.

  BTT Coin Ne Olur? Yükselir Mi?

  2018 Temmuz ayı itibariyle TRON tarafından satın alınan BitTorent, 2019 Şubat’ında ise BTT ile yerel kripto para tokeni olarak faaliyetlerine başladı. 

  Bu tarihten itibaren güçlü bir performans sergileyen BTT, Şubat 2022 itibariyle en düşük seviyesi olan 0,00000170 dolar seviyesini görmüştür. Piyasa hakimiyetine bakıldığında ise bu sert düşüşlerin gelecek dönem için bir alım fırsatı yaratması mümkündür. 75 milyon dolar ticaret hacmi ile umut vaat etmektedir. 

  Bittorrent Coin Geleceği ile ilgili Grafik Analizi

  2022’nin ilk döneminde görülen ikili dip formasyonu stop ve kâr bölgelerinde bir birleşim oluşmasını sağlamıştır. Kazanç fırsatı sunması açısından olumlu bir görünüme sahip olsa da takip eden dönemde düşüş eğilimi görülmeye devam etmiştir. Trend çizgisi sağlıklı görülmese de uzun vadede daha olumlu olduğu düşünülebilir. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTT fiyatı %bittorrent-2+try% TL. Döviz cinsinden ise %bittorrent-2+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bittorent Coin fiyatı 24 saatte %bittorrent-2+yuzde%.

  BTT Coin Projesini Özel Yapan Nedenler Neler?

  BitTorent projesi temelde popüler bir dosya paylaşımı ve Torrent platformudur. Son yıllarda ise daha fazla merkeziyetsizleşen ve popülerlik kazanan bir eşler arası (P2P) platform halini almıştır. 

  Projenin asıl amacı eğlence sektörünün mevcut yapısını ve kullanıcıların içeriklere ulaşma şeklini değiştirmektir. Pahalı ve verimsiz dağıtım ağlarına karşı kullanıcıların kendi aralarında direkt olarak içerik paylaşmalarını sağlamaktadır. Projeyi özel kılan asıl unsur ise TRON altında BitTorent tarafından kendi kullanıcılarına ek olarak merkeziyetsiz çözümler sunmakta ve kripto para alanındaki kullanıcılara ulaşım sağlamasıdır. 

  BTT Coin Fiyat Tahminleri 2022

  Piyasa değeri ile öne çıkmayı başaran kripto projelerden biri olan BTT, 1 milyar dolar seviyesinin üzerine çıkan piyasa değeri ile gücünü korumaktadır. Piyasaların önde gelen uzmanları tarafından yapılan tahminlerde ise geçtiğimiz 2021 yılında yakaladığı en yüksek seviye olan 0,00000343 dolar seviyesinin yeniden geçilebileceği yönündedir. Ancak piyasa beklentileri çelişkili bir projeksiyon takip etmektedir. İşte Uzmanların Bittorrent coin fiyat tahminleri:

  • Crypto Newsz Bittorrent Coin Fiyat Tahmini 

  Piyasanın önde gelen uzman platformlarından Crypto Newsz, 2022 yılı için fiyat tahminlerini revize etmiştir. Mevcut fiyatında görülen sert fiyat dalgalanmalar nedeniyle hala kısa vade içi ciddi riskler taşıdığı aktarılmaktadır. Yeni yıla yine de harika bir başlangıç yaptığını düşünen uzmanlar, mevcut düşük fiyatların alım fırsatı olabileceğini değerlendirmektedir. Ancak piyasa belirsizlikleri ciddi negatif etkilere neden olabileceği belirtilmektedir. 

  • Crow Wisdom BTT Coin Fiyat Tahmini 

  Crow Wisdom uzmanlarının görüşleri de BTT Coin için oldukça olumludur. 0,003 dolar hedefinin paylaşılmasının ardında bu seviyeye doğru bir olumlu hareket 2022 yılı sonu için beklenmektedir. Ancak bu beklentinin hüsranla sonuçlanması da mümkün görülmüştür. 

  Sonuç Olarak

  Dünyanın önde gelen dosya paylaşım ve Torrent platformu olan BitTorent, BTT ile kripto dünyası içinde sayısız çözüm sunmayı hedeflemektedir. Bu hedefler ise onu güçlü bir yatırım aracına dönüştürmüştür. Uzmanlara göre BTT Coin geleceği uzun vade için olumlu ancak kısa ve orta vadede ise riskler taşımaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle