Popüler analist BTC fiyatında 80 bin doları işaret etti!

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği ünlü analistlerden Justin Bennett, Bitcoin fiyatındaki yeni tahminini açıkladı. Popüler analist BTC fiyatının yakın zamanda 80 bin dolar seviyesine ulaşabileceğini söyledi…

  En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) son dönemde 60 bin dolar seviyesi üzerinde tutunduktan sonra yükseliş için güç topluyor. Lider kripto para biriminin geleceği hakkında yapılan yorumlar da yatırımcılar tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Sektörün önde gelen analist ve trader’larından Justin Bennett, Bitcoin hakkındaki son tahmini ile dikkatleri üzerine çekti. 

  BTC’nin 2017 yılındaki fiyat hareketini tekrarlamasını bekleyen analist Kasım ayı bitmeden Bitcoin fiyatında 80 bin doların görülebileceğini söyledi: “Bitcoin 2017 fraktalını takip etmeye devam ederse, fiyatların bu ayın sonunda 80 bin dolara veya daha fazlasına ulaştığını görmeliyiz.” Popüler analistin bu açıklaması Bitcoin maksimalistleri tarafından büyük destek gördü. 

  “Yatırımcılar Düşüşlere Hazırlıklı Olmalı”

  En büyük kripto para birimi Bitcoin fiyatının yakın zamandaki performansını değerlendiren Bennett, düşüşlere karşı yatırımcıları uyardı. Olası düşüş hareketlerine karşı 60 bin dolar desteğinin kilit psikolojik seviye olarak çalışacağını kaydetti. Ünlü analist bu desteğin aşağı yönlü kırılması durumunda görülebilecek seviyeleri açıkladı. 

  Eğer BTC fiyatında düşüş sinyalleri ağırlık kazanırsa bu durumda mevcut seviyeden yüzde 9 oranına kadar bir geri çekilme yaşanabileceği uyarısında bulundu: “BTC fiyatında 60 bin dolar kritik destek; son birkaç haftadır öyle. Bunun altında 58 bin dolar ve 55 bin dolar var.”

  Ünlü Analistin Ethereum Yorumu

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği analist Justin Bennett, Ethereum hakkında da görüşlerini paylaştı. Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH’nin mevcut seviyelerden yüzde 350 oranında değer kazanabileceğini kaydetti.

  Popüler analistin bu açıklaması altcoin yatırımcılarında büyük bir heyecan yarattı: “Son birkaç ayın devasa bir fincan ve kulp modeli olduğunu varsayarsak, ölçülen hedef 6 bin ila 6 bin 500 dolar arasında. Ancak birkaç haftadır belirttiğim gibi, Ocak ayında bir döngü zirvesi, bence ETH fiyatını 15 bin ile 20 bin dolar arasında bir yere koyuyor.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle