Kriptopara

3 Uzmandan ALICE Coin Geleceği, 3 Fiyat Tahmini 2022

  MyNeighborAlice (ALICE), bir süredir yaşadığı düşüş eğilimi sonrasında yeniden yatırımcıların gündemine girmeyi başardı. Yükseliş trendi beklentisi ile analistlerin de bir süredir takip listelerinde yer alan MyNeighborAlice (ALICE), proje hedefleriyle de öne çıkmayı başarıyor. Özellikle piyasalarda gelece vaat eden ve alternatif oluşturacak projeleri araştıranlara ise ALICE güçlü bir alternatif konumunda yer alıyor. Uzmanların MyNeighborAlice (ALICE) geleceği hakkında hedefleri, gelecek tahminleri ve proje detayları hakkında merak edilen tüm detayları ise yazımızda bulabilirsiniz. 

  MyNeighborAlice (ALICE) Coin Geleceği

  MyNeighborAlice (ALICE) projesinin umut vaat eden proje vizyonu yeni yatırımcıların da bir süredir takip listelerinde ALICE’in ilk sıralara yükselmesini sağlamıştır. Chromia üzerine inşa edilmiş bir oyna – kazan çiftlik temalı oyun olan MyNeighborAlice, oyun temalı projelerin giderek popülerleşmesi ve oyuncuların oyun oynarken aynı zamanda kazanç elde etmeleri birçok yönden umut vaat etmektedir. Projenin gelecek beklentileri ve yol haritasına ilişkin öne çıkan bazı detaylar ise kısaca şöyledir:

  • 2022 yılı yol haritasına göre arazi satışları, alfa sezonları ve tamamlayıcı uygulamalar hayata geçirilmesi hedefleniyor. 
  • 2022 yılı sonunda ise arazi satışlarına ek olarak, oyun içi ortaklıklar ve beta sezonu tanıtımı da yapılacak olması proje büyümesine katkı sağlayacaktır. 
  • Oyna – kazan mantığı ve oyun ekosistemi ile elde edilecek birçok avantaj, arazi sahiplerinin ilerde uzun vade için iyi bir kazanç elde etmesini sağlaması düşünülmektedir. 

  MyNeighborAlice (ALICE) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  ALICE’in piyasalarda listelenmeye başlamasının ardından hareketinin de çelişkili bir pozisyonda olduğu görülmektedir. Grafik analizlerine göre beklentileri nispeten karşılasa da belirsizlik hali nedeniyle bir süre daha yatırımcısının temkinli olması gerektiği aktarılmaktadır. OBO oluşumuna işaret eden bazı uzmanlara göre, 4s periyotta görülecek OBO olasılığı nedeniyle dikkatli olunması gerektiği vurgulanmıştır. Öte yandan ikili dip ihtimaline de sıcak bakan bazı anonim yatırımcılara göre, ALICE/USDT görünümünde farklı formasyon tahminleri göze çarpmaktadır. Bilhassa Solana ile birlikte kontrol edilmesi ve kısa vadede yükselme ihtimalinin olabileceği aktarılmıştır. 

  Geleceğine ilişkin grafik formasyonunda net bir tavır sergileyememesi nedeniyle tedbirli yaklaşılması gerektiği aktarılmaktadır. ALICE bir süre daha piyasalarda uygun pozisyon oluşana kadar takip edilerek, destek ve direnç noktalarına göre işleme alınması gerekmektedir. 

  MyNeighborAlice (ALICE) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  MyNeighborAlice, kullanıcıların sanal adalar alıp satabilecekleri, nadir ögeler toplayabilecekleri, inşa edebilecekleri ve yeni arkadaşlar edinebilecekleri çok oyunculu, çiftlik temalı bir oyna – kazan oyunu projesidir. ALICE ise oyundaki yerel para birimidir. Oyuncuların yatırım yapması ve oyunun bir parçası olmasına izin veren bir dijital varlıktır. Teknik açıdan ise ALICE, Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir ERC – 20 belirtecidir.  

  ALICE Coin Kullanım Alanları Nelerdir?

  MyNeighborAlice platformunun yerel para birimi olan ALICE, oyuncuların başta eşya ve sanal arazi satın almak için kullanabilecekleri oldukça işlevsel bir varlıktır. Ayrıca oyuncuların sanal adalarını ziyaret etmek isteyen diğer oyunculardan ücret almaları için de ALICE kullanılabilir. Öte yandan özel görevlerin kilidini açmak için ALICE ile bahis yapılabilmektedir. Tüm bunlara ek olarak ALICE sahiplerinin yönetim tekliflerine oy kullanmak için de ALICE kullanmaları gerekecektir. Piyasalarda ise yatırım amaçlı olarak ALICE kullanılabilir. 

  ALICE Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  MyNeighborAlice projesinin elde edeceği popülerlik, büyüme ve ekosistemini genişletmesi halinde gelecekte daha iyi bir konumda olacağı beklentisi bulunmaktadır. Her oyuncu kendilerine özel avatarları ile oyunda işlem yapmasına izin verilmektedir. Oyunun isimsiz merkezi figürü Alice’den veya pazaryerinden gayrimenkul al – sat işlemlerinin yapılması, ve tüm arazilerin NFT’leri temsil ediyor olması da yaklaşan NFT devrimi ile projenin güçlenmesi beklenmektedir. 

  MyNeighborAlice Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı? 

  MyNeighborAlice (ALICE), İsveçli bir interaktif mobil oyun stüdyosu Anter Interactive tarafından kurulmuştur. 2019 yılında ChromiaWay isimli blok zincir geliştiricisi tarafından satın alınan şirket bu yönüyle güven vermektedir. Ayrıca şuana kadar Coin98 Ventures, Kyros Ventures gibi VC fonlarından 2.1 milyon dolar toplayarak güven tazelemiştir. 

  Chromia üzerine inşa edilen platformun simgesi ise Ethereum üzerinde ERC – 20 belirteci olarak görev yapar. Bu sayede teknik açıdan da güven sağlanmaktadır. Güvenilirliği ve gelecek vaadi ile ALICE alınması mümkündür. 

  MyNeighborAlice (ALICE) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  MyNeighborAlice (ALICE) projesinin rakiplerinden ayrılmasını sağlayan birçok benzersiz yanı vardır. MyNeighborAlice (ALICE)’i benzersiz yapan başlıca unsurlar ise kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Oyuncular çeşitli etkinliklere katılabilir ve merkezi oyun özelliği, altı tane NFT jetonları şeklinde ada satın alabilirler. 
  • DeFi işlevselliğini merak edenlere izin verse de, oyuncular blok zincir teknolojisi ile etkileşime girmek zorunda kalmaz. 
  • Satın alınan tüm araziler NFT olarak temsil edilir. 

  MyNeighborAlice (ALICE) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  MyNeighborAlice (ALICE) avantajları:

  • Kadın – erkek milyonlarca oyuncuyu hedeflemektedir. 
  • Popülerliği ve büyüme beklentisi pozitiftir. 
  • Geleceğine dair beklentiler nispeten olumludur. 

  MyNeighborAlice (ALICE) dezavantajları:

  • Piyasa hareketi çelişkili bir projeksiyona sahiptir. 
  • Rakip benzer projelerin gerisinde kalabilir. 

  MyNeighborAlice (ALICE) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  MyNeighborAlice (ALICE) güvenilir birçok küresel borsada yer almaktadır. MyNeighborAlice (ALICE) al – sat işlemlerinin güvenle gerçekleştirilmesini sağlayabileceğiniz başlıca borsalar şunlardır:

  • Binance
  • Mandala Exchange 
  • Huobi Global 
  • FTX
  • KuCoin

  MyNeighborAlice (ALICE) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  3 uzmanın MyNeighborAlice (ALICE) hakkında gelecek fiyat hedefleri ve tahminleri 2022 yılı itibariyle revize edilmiştir. Yatırımcıların bu uzman tahminlerine göre doğru bir strateji belirlemek için genel fikir sahibi olmaları mümkündür. Uzman tahminleri yatırım tavsiyesi olarak değil, proje beklentileri hakkında genel görüş olarak değerlendirilmelidir. 3 uzmandan ALICE fiyat tahminleri ise şöyledir:

  • Price Prediction: 2022 yılı sonunda maksimum beklentisi 9,85 USD olarak açıklanmıştır. Gelecek 5 yılda ise en düşük 54 USD bandı hedef gösterilmektedir. 
  • Wallet Investor: 1 yıllık tahmininde düşüş bekleyen uzmanlar, 3.39 USD seviyesine düşmesini beklemektedir. Kısa vadeli yatırım bu nedenle riskli görülmüştür. 
  • Gov Capital: Kısa vadede 2022 – 2023 dönemi için beklenti 20 USD seviyesinde oluşurken, 5 yıllık uzun vadeli pozisyonda ise 40 USD ve üzeri yeni hedef belirlenmiştir. 

  Sonuç 

  MyNeighborAlice (ALICE), 2022 yılı itibariyle daha da görünür hale gelen oyun temalı projeler arasında önemli bir yere sahiptir. NFT işlevselliğinde adalar, oyun içi gelişmiş diğer işlemler ve blok zincir tabanlı oyna – kazan teması dikkat çekmektedir. Uzmanların ise gelecek beklentileri genelde pozitif bir düzlemde buluşmaktadır. Piyasalarda görülen ciddi riskler ve belirsizlikler nedeniyle tedbirli işlem yapılması gerektiği ise birçok uzman tarafından ifade edilmiştir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle