NKN Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Analistlerin 2021 yılı sonunda fiyat düşüşü bekledikleri NKN Coin hakkında bilgileri bu yazımızda sunacağız. Geleceğinin belirsizliğinden söz edilen NKN Coin’in avantajları ve dezavantajları neler, onun için yapılan yorumlar ne yönde, nasıl alınır sorularına yanıt arayacağız. 

  NKN Coin Nedir?

  NKN Coin, internet bağlantısını ve ağın bant genişliğini kendi kullanıcı topluluğuna sunan New Kind of Network’un yerel kripto para birimidir. Platform içindeki topluluk NKN Coin kullanarak işlem gerçekleştirir.

  NKN Coin sahipleri, ağda diğer kullanıcılarla sohbet edebilirler. Madencilik nod’larını izlemek ve NKN haberlerini takip etmek, NKN Coin ödemeleri üzerinden mümkün hale gelir.

  NKN Coin Yorum

  NKN Coin hakkında analist yorumlarına bakıldığında olumlu yorumlara ulaşmak zorlaşıyor. Analistler çıkışından buyana NKN Coin’in başarı çıtasını pek yakalayamadığından söz ediyorlar. NKN Coin ödemesi ile bant genişliğinden yararlanma modelinin aynı imkanı sunan diğer altcoinlerde daha etkili bir şekilde uygulandığın ifade ediyorlar.

  İnternet ağı üzerinden direkt olarak zaten oldukça geniş bir kitle ile iletişime geçilebildiğini vurguluyorlar. Bu kapsamda analistler NKN Coin’in teknolojik modelinin, kendini dahi gizleyebilen yeni nesil atlcoinler yanında sönük kaldığını yorumlarında aktarıyorlar.

  NKN Coin Geleceği

  NKN Coin geleceği parlak görülmeyen altcoinler arasında yer alıyor. Analistler çıkışında bu yana genel olarak değer kaybı ile gündeme geldiğini ifade ediyorlar. Onun için yapılan fiyat tahminlerinde ise 2021 yılı içinde fiyat düşüşüne konu olacağı belirtiliyor. 

  Nik Patel NKN’nin 2021 yılında 0.17 dolar düzeyinde seneyi kapatacağını belirtirken, diğer birçok analist ise 0.12 dolar düzeyine düşüş yaşanacağını belirtiyor. Genel anlamda ele alındığından LINK, DOT, DOGE, Tezos Coin gibi birimler yanında şansı yüksek görülmüyor.

  NKN Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 NKN fiyatı %nkn+try% TL. Döviz cinsinden ise %nkn+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Nkn fiyatı 24 saatte %nkn+yuzde%.

  NKN Coin ve diğer kripto ara birilerinin (stablecoin hariç) fiyatları kripto para piyasasının volatilitesine bağlı anlık değişir. Alım satımda anlık fiyat takip edilmelidir.

  NKN Coin Nasıl Alınır?

  NKN Coin almak için Binance, Huobi Galobal, Bittrex, VCC Exhange, Gate.io, TEKENCAN gibi kripto para borsası platformlarından birine internet üzerinden giriş yapılır. Ana sayfadan “yeni hesap kaydı“ sekmesine tıklanıp, açılan tabloya e-posta ve kimlik bilgileri girilir. Ardından tablo altından onay komutuna tıklanıp, hesap açılışı tamamlanır.

  Sistemin otomatik olarak yönlendirdiği yeni sayfa üzerinden “para yatır“ sekmesine tıklanır, açılan boşluk üzerine kredi kartı veya banka kartı numarası girilerek, hesabın sanal cüzdanına para transferi yapılır. Yeni pencereden “kripto para al“ sekmesine tıklanıp, bu alanda NKN kripto para biri ve miktarı seçilerek, alım emri verilir. Alınan NKN Coin miktarı sanal cüzdanda görüntülenir. 

  Avantajları Nelerdir?

  NKN Coin avantajı, oldukça fazla kripto para borsası tarafından listelenmesidir. Bu kapsamda NKN Coin sahipleri al-sat işleminde her bir kripto para borsasındaki farklı fiyat değerlerinden yararlanarak, arbitraj yapma imkanı bulurlar.

  Diğer bir avantaj NKN Coin’in, NKN Wallet’ın masaüstü modelinde ağdan gelebilecek saldırılardan tam korunmasıdır. Cüzdanın virüslü bir cihaza indirilmemesi halinde riskler en aza indirilir. Cüzdanlar arası transferi sınır ötesine yapabilme ve düşük masraf ödeme avantajlarını kazandırır.

  Dezavantajları Ne?

  NKN Coin dezavantajı geleceğinin oldukça belirsiz görülmesidir. Analistler onu orta ve uzun vadeli yatırımlar için önermemeyi tercih ediyorlar. Değer kaybını 2021 senesi içinde yapması bekleniyor. 

  Diğer bir dezavantajı ise fiyat oynaklığına sahip olması, Anlık fiyat takibi ile bu dezavantajı minimize etmek mümkünken, bu negatif yanın her kripto para biriminde olduğu bilinmelidir. 

  NKN İçin Çizilen Negatif Tablo Negatif Gibi Gözüküyor

  NKN Coin analistlerin görüşlerine göre geleceği belirsiz olan bir altcoin birimidir. Kullanıcılarına birden fazla kripto para borsasında işlem yapabilme avantajını sunarken, New Kind of Network içinde özel sohbet alanları yaratmakta kullanılır. NKN için çizilen negatif tablonun değişip değişmeyeceğini ilerleyen süreçte hep birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle