Ünlü analistten kasım ayında patlama yapacak coinler!

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği ünlü analist Tom Busby, son açıklamasıyla gündeme geldi. Popüler analist, kasım ayı sonuna kadar kısa vadede patlama yapma potansiyeli olan coinleri sıraladı…

  En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC), 60 bin dolarlı seviyelerin üzerinde akümüle olmayı sürdürüyor. Bu süreçte inişli çıkışlı bir performans ortaya koyan BTC’nin aksine bazı altcoin fiyatlarında önemli değer artışları dikkatlerden kaçmıyor. Altcoin piyasasında yükseliş rallisiyle gündeme gelen coinler yatırımcısını sevindiriyor. 

  Başarılı kripto para analisti Tom Busby, kasım ayında yükselmesini beklediği 5 altcoin projesini listeledi. Takipçilerine her fırsatta önemli tavsiyeler veren popüler analist, listenin ilk sırasına XRP’yi koydu. SEC ile mahkeme sürecinde önemli adımlar atılması beklenen Ripple şirketinin kripto para birimi XRP kasım ayında patlama yapabilir. 

  Kısa Vadede Çok Kazandıracak Altcoinler

  Kasım ayında XRP’nin yatırımcılarına büyük kazanç fırsatları sunacağını belirten Tom Busby, listesine Ethereum ile devam etti. Ünlü kripto para analisti, kısa süre önce rekor tazeleyen ETH hakkında yükseliş hareketinin devam edeceğini düşünüyor. ETH yatırımcılarını heyecanlandıran açıklamalarda bulunan analist şunları söyledi: Son 6 ayda Ethereum ve diğer katman 1 varlıklar ile DeFi ve NFT kullanımı, Ethereum’un Bitcoin ile rekabet etme niyetinde olduğunu gösteriyor.”

  Kısa vadede çok kazandırabilecek kripto para birimlerini takipçileriyle paylaşan analist, Harmony (ONE) vurgusu yaptı. Son dönemde 370 milyon dolarlık fon toplamasından sonra ONE fiyatında yeni bir ATH görülmüştü. Ünlü analist ONE coin fiyatındaki yükselişin kasım ayında daha da hızlanacağını düşünüyor. Ünlü kripto para analistinin sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşım yatırımcıları heyecanlandırmaya yetti.

  Altcoin Yatırımcılarına Önemli Tavsiyeler

  Bir süredir konsolide olan Bitcoin fiyatındaki değişimlerden bağımsız olarak bazı altcoin fiyatları hızlı yükselişlerle gündeme geliyor. Analist Tom Busby, kasım ayında bu şekilde patlama yapacak kripto para birimleri listesinde Theta ve Nano örneklerini de verdi. Tecrübeli analistin paylaşımları altcoin yatırımcılarından büyük ilgi görürken, bu altcoinlere sahip olan yatırımcıları bir hayli umutlandırdı. Ünlü analistin bu tahminlerinde gerçekten başarılı olup olmayacağını zaman gösterecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle