MANTRA DAO Token Nedir? OM Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda DeFi ekosistemleri ile ilgilenenlerin dikkatini çeken OM Coin hakkında bilgileri sunacağız. MANTRA DAO Token nedir, nereden, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları, geleceğe dönük fiyat tahmini, proje amacı nedir sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

  MANTRA DAO Token Nedir?

  MANTRA DAO Token, merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alınabilen DeFi platformu Mantra Dao’nun kripto para birimidir. OM Coin, Mantra Dao’da yönetime katılma ve oy vermek için kullanılan kripto paradır. MANTRA DAO Token aynı zamanda, Mantara DAO’da kredi vermek, staking yapmak içinde için de kullanılır.

  Polkadot ağına bağlantı sağlanabilecek Mantra Dao üzerinden Web3 ekosisteme ulaşım hakkı MANTRA Dao Token sahipliği ile edinilir. Yüksek miktarlı OM Coin sahiplerine ağ üzerinden staking başlatmaları halinde senelik %88.8 oranında ödül verilir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  MANTRA DAO Token projesinin amacı Web3 uygulamalar ile DeFi’nin tüm imkanlarını bir arada sunmaktır. Bu yüzden MANTRA DAO iş planını kullanan yatırımcılar, OM Coin staking, işletmeler arası erişimi Web3 ile sağlama, iş planı kredileri toplama hakkına sahiplerdir. Projenin bir diğer amacı yatırımcılar için Polkadot ağına geçiş yapabilme şansını da sunmaktır. Daha çok merkeziyetsiz finansal işlemler üzerinden kar sağlama amacı olanlara hitap eden proje hakkında diğer bilgileri şuradaki resmi web sayfasından öğrenebilirsiniz.

  MANTRA DAO Token Yorum

  MANTRA DAO Token hakkında yorum yapan yatırımcılar, bu proje kapsamında daha çok senelik vadede yüksek coin miktarı ile birikimi tercih ettiklerini ifade etmişler. Çünkü işlem kapsamında %88’e varan getiri elde edebildiklerini belirtmişler. Yatırımcılar geniş işlem hacimli borsalarda fiyat takibi yaptıklarını ve kripto para ticareti alanında MANTRA DAO Token ile işleme henüz yeni ısındıklarını açıkladılar.

  OM Token Geleceği

  MANTRA DAO Token geleceği hakkında tahmin yapan analistler, kripto paranın 2021’de fiyat artışını gerçekleştirebileceğini düşünüyorlar. Analistlere göre OM Coin 2021 yılı Eylül ayında 0.18 dolar ile 0.24 dolar bandı arasında dalgalanabilir. Sene sonu için yapılan fiyat tahmini 0.30 dolar düzeyinde oldu. Analistler bu kapsamda OM COİN için parlak bir senaryo çiziyorlar. 

  MANTRA DAO Token Fiyatı

  Kripto para borsalarında güncel 1 Mantra Dao fiyatı %mantra-dao+try% TL. Döviz cinsinden ise %mantra-dao+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Mantra Dao 24 saatte %mantra-dao+yuzde%.

  OM Coin fiyatı kripto para piyasasının volatilitesine ve yatırımcıların alım taleplerine göre şekillenen arz miktarına göre anlık değişime uğrayabilir. Kripto para dünyasını etkileyen güncel haberlere göre de şekil alabilen fiyat, anlık olarak takip edilmeden alım-satım kararları alınmamalıdır.

  OM Coin Nereden Alınır?

  OM Coin alınan yerler, Binance, Uniswap, Gate.io kripto para borsası platformlarıdır. İnternetten rahatlıkla giriş sağlanan bu borsalarda hesap açılışı yapanlar OM Coin ile kripto para ticareti yapmaya başlayabilirler. 

  OM Coin Nasıl Alınır?

  OM Coin edinmek için atılacak adımlar şöyledir:

  • 1. Adım: OM Coin’in işlem listesinde olduğu Binance, Uniswap, Gate.io borsalarından herhangi birine erişilir.
  • 2. Adım: Borsanın ana sayfasından hesap oluşturma sekmesine giriş yapılıp, sistemin yönelttiği KYC işlem adımları tamamlanarak hesap açılır.
  • 3. Adım: Açılan hesaba borsanın para yatırma işlem sekmesine giriş sonra para yatırma yöntemi seçilerek, para transferi yapılır. 
  • 4. Adım: Hemen ardından borsadan OM Coin paritesinin bulunduğu satın alma işlem ekranını gidilir.
  • 5. Adım: Satın alma sayfasındaki güncel fiyat üzerinden yasa daha uygun fiyat girişinden OM Coin alım emri verilir.
  • 6. Adım: Satın alınan OM Coinler hesabın sanal cüzdanında yada güvenlik protokolleri daha üstün olan donanım cüzdanda saklanabilir.

  Adımların doğru atılması sonunda işlem başarıyla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  OM Coin avantajları:

  • Pasif Gelir: OM Coin sahipleri MANTRA DAO’da coin staking yaparak, belirli vade sonunda yeni coin kazançları elde etme şansına sahip olurlar.
  • Faiz Kazancı: OM Coin sahipleri ağda kredi ihtiyacı olanlara OM Coin borcu vererek, kredilerinde geri ödemelerini faizli şekilde talep ederler.
  • Yüksek Hız: OM Coin ile takas ve cüzdanlar arası transfer işlemleri dakikalar içinde yapılırken, düşük masraf ödenir.

  Dezavantajları Ne?

  MANTRA Coin dezavantajları:

  • Sadece DeFi’ye Hitap Etme: OM Coin projesi sadece DeFi protokol üzerine yoğunlaşır. NFT satışı, oyunlar üzerinden coin kazanma, uygulama geliştirme, depolama alanı kiralama gibi yeni nesil Blockchain teknolojileri için kullanılamaz. 
  • Saldırı Riski: OM Coin her kripto para gibi sanal cüzdanlarda saklanırken ağda oluşabilecek saldırı riskleri altındadır. Çevrimdışı saklama imkanı olan donanım cüzdanlarda muhafaza edildiğinde risk ortadan kalkar.

  Sonuç Olarak

  OM Coin, MANTRA DAO’da Defi ekosistemine ait işlemleri verimli şekilde yapabilmek amacıyla kullanılan kripto paradır. Hem yönetime katılmak hem de staking yapmak için tercih edilir. Analistlerin OM Coin için yaptıkları fiyat artış tahminleri genel olarak pozitif yönde olduğunu görüyoruz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle