Son rallide para basan analist 2 altcoin öneriyor!

  Başarılı analizleri ile hem kendisi hem takipçileri kazanan kripto para analisti DonAlt, güçsüz seyreden altcoin piyasalarında iki projeyi listeye ekleme çağrısı yaptı. DonAlt’a göre Ripple ve Litecoin, büyük kazanç potansiyeli taşıyor!

  İsabetli analizleri ile kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği kripto para analisti DonAlt, bu kez altcoin piyasasını değerlendirdi. Son rallide para basan ünlü analist, zayıf seyredecek altcoin piyasasına karşın iki projede kazanç fırsatı olduğunu düşünüyor.

  “Altcoin Piyasası Güçsüz Görünüyor”

  Anonim kripto para analisti DonAlt, güçlü bir Bitcoin’e (BTC) karşın bu yıl altcoin’lerin zayıf göründüğünü söyledi. Dipten uzaklaşan BTC’ye karşın altcoin’lerde dip fiyatlamaların devam ettiğini söyleyen DonAlt, “Genel olarak altcoin’ler büyük bir dayak yiyor. Bu hiç eğlenceli değil.” dedi.

  Altcoin özelinde zayıf görünüm hakkında örnekler veren analist, “LINK/USD’ye bakarsanız en düşük seviyelere geri döndüğünü görürsünüz. Sanki Bitcoin 15 bin dolara düşmüş gibi ve yatırımcıların favori altcoin’lerinden biri. Cosmos’a bakarsanız yine yatırımcıların favorisi ve yine diplerde. Listede hemen her şeyi inceleyebilirsiniz. Örneğin Cardano (ADA), 2022 ya da 2023’ün en düşük seviyelerine yaklaşırken BTC 30 bin dolardan o kadar aşağı değil.” ifadeleri ile durumu değerlendirdi.

  “LTC ve XRP’ye Yatırım Yapıyorum”

  Altcoin piyasasına yönelik zayıf görünüm değerlendirmesine karşın DonAlt’ın favori iki projesi var. Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) yatırımlarından bahseden analist, “Eğer bir şey satın almak istiyorsanız hikâyesi olan bir şey satın alın. Bu yüzden ben Litecoin’e ve Ripple’a yatırım yapıyorum.” ifadeleri ile seçtiği iki altcoin’in nedenlerine indi.

  LTC için halving ve XRP için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) davası beklentileri nedeniyle yatırım kararı aldığını söyleyen DonAlt, “Özellikle Litecoin’in yükseleceğini biliyordum çünkü bir yarılanma anlatısı olacaktı ve bundan faydalanabilecektik. Öyle de oldu. Ripple – SEC davası üzerine de XRP ticareti yapabilirsiniz. Şimdilik dokunabileceğimiz altcoin’ler sadece bunlar olmalı.” dedi. Analistin ilk gözdesi LTC %litecoin+usd% dolardan işlem görüyor. XRP fiyatı ise şu anda %ripple+usd% seviyelerinde seyrediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle