Kripto Para

Binance duyurusu ile bu altcoin uçuşa geçti

  İşlem hacmi bakımından kripto para dünyasının en büyük borsası Binance, son açıklamasında Mantra DAO (OM) listeleyeceğini duyurdu. Bu haberin ardından OM fiyatı yüzde 34 oranında artış göstermesiyle dikkat çekti…

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği, sıçrama yapan kripto para birimleri arasında yer alan Mantra DAO (OM), yatırımcısını sevindirmeye devam ediyor. Binance kripto para borsasından gelen 8 Mart tarihli kripto para listeleme duyurusunun ardından Mantra DAO (OM) fiyatı adeta uçuşa geçti.

  Mantra DAO (OM) fiyatı son 24 saat içinde yüzde 34, son bir haftada ise yüzde 42 oranında değer kazandı. Analistler, OM fiyatının aylık grafikte yatırımcısına yüzde 96 oranında kazandırdığını açıkladı. Tüm bu yükselen grafiğe rağmen Mantra DAO (OM) fiyatının 2020 yılı Ağustos ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden uzakta kaldığı dikkatlerden kaçmadı.

  Mantra DAO (OM) Yükselişi Yatırımcısını Sevindirdi

  Kripto para dünyasında 94 milyon dolarlık piyasa değeri ile işlem görmeye devam eden Mantra DAO (OM), altcoin yatırımcılarının da önde gelen seçeneklerinden biri oldu. Binance listeleme duyurusunun ardından daha geniş yatırımcı kitlesine ulaşan OM, son 24 saat içinde 23 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti.

  Merkeziyetsiz olması ve topluluk tarafından yönetilen bir DeFi projesi olma özelliği sayesinde Mantra DAO, büyük ilgi görmeye devam ediyor. Mantra DAO’nun ağ yapısı, Polkadot ile uyumlu çalışabildiği için, saniyede 2 lobk oylama hızı ve yüksek işlemler için hibrit model sağlıyor. 

  Mantra DAO (OM) İnceleme

  Blok zincir dünyasında stake etme ve lending sistemleri uygulayan Mantra DAO kullanıcıları, staking yaparak platformun yerel tokenı OM kazanabiliyor. Kullanıcılar bunun yanı sıra ağın ortak olduğu diğer ağlardan da airdrop kazanma şansı sayesinde kazanç elde edebiliyor. Mantra DAO ekosisteminin ortak olduğu firmalar arasında Substrate, Dominus, Band Protocol, TomoChain, Terra, Kava, Web3Api gibi şirketler yer alıyor

  Ağın yerel tokenı olarak OM kripto para birimi kullanılıyor. OM token, bugün listeleme duyurusu yapan Binance dışında OKEx, UniSwap, BitMax, BitMart, HotBit gibi kripto para borsalarında alınıp satılabiliyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle