Kripto Para

BTC, DOGE sayesinde bu kadar popüler oldu - David Gokshtein!

  Kripto para piyasalarında hareketli dönemler yaşanmaya devam ederken, gözler Bitcoin (BTC) ve MEM tabanlı ve köpek temalı kripto paralar üzerinde. PAC Protocol CEO’su David Gokshtein, Dogecoin sayesinde birçok yatırımcının Bitcoin ile tanıştığını öne sürerek, dikkatleri bir kez daha bu alana çekti.

  Son dönemlerde kripto para piyasalarında Bitcoin (BTC), ATH seviyesine yakın bölgelerde hareket ederek altcoinleri de hareketlendirmeye başladı. Bitcoin’in bu seviyelerde hareket ettiği dönemlerde, MEM tabanlı ve köpek temalı kripto para birimleri de yükseliş hareketleri sergileyerek, yeniden popülarite kazanmaya başladı. Yatırımcılar, 2021 başlarında muazzam yükselişler elde eden Dogecoin’in (DOGE), benzer bir hareketlilik sergileyip sergileyemeyeceği konusunda beklentilere girmeye başladı.

  Ünlü CEO’nun Gündeminde Bu Kez DOGE Var

  Piyasalarda gözler yeniden köpek temalı şaka coin’lere çevrilmişken, PAC Protocol CEO’su David Gokshtein, bu konuya ilişkin ilginç bir açıklamada bulunarak dikkatleri çekti. Gokshtein, Dogecoin’in birçok insanı kripto para endüstrisine kazandırdığını dile getirdi. Ünlü CEO, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında, birçok yatırımcının Dogecoin sayesinde Bitcoin’i tanıdığını iddia etti. Daha önce XRP ile ilgili olarak da ilginç söylemlerde bulunan Gokshtein, şaka coin’lerle yakından ilgilendiğini de göstermiş oldu.

  Gokshtein’e Göre DOGE, 2013’ten Bu Yana BTC’yi Destekliyor

  Ünlü CEO, Dogecoin’in yalnızca son dönemlerde değil, 2013 yılından bu yana Bitcoin’e katkı sağladığını öne sürdü. Gokshtein’e göre devasa boyutlara ulaşan DOGE ilgisi sayesinde, kripto para endüstrisine uzak kalan birçok insanın soğuk ve çekimser yapısı değişti. David Gokshtein, yaptığı paylaşımlarla adını DOGE destekçisi ünlü isimler arasına bir kez daha yazdırmış oldu.

  Dogecoin Destekçisi Ünlü İsimler

  Dogecoin, 2021 başlarında özellikle de Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın destekleri ile çok ciddi değer kazançları elde etti. Öte yandan NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi ve milyarder iş insanı Mark Cuban da Dogecoin’i en çok destekleyen isimlerden biri oldu. Hatta Cuban, Dallas Mavericks ürünlerinin satışlarında Dogecoin’i bir ödeme yöntemi olarak belirleyerek, desteğini somut bir hale de döktü.opluluk odaklı bir kripto para birimi olarak piyasaya sürülen Dogecoin, ünlü isimlerden aldığı desteklerle ciddi kazanımlara ulaştı. Şimdilerde Gokshtein’den de destek alan Dogecoin’in, geçmiş dönemdeki performansına benzer bir performans ortaya koyup koymayacağı merak ediliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle