“Yükseliş hazırlığında” 3 altcoin

  Ünlü kripto para analisti ve influencer Nicholas Merten, Youtube üzerinden yeni bir analiz ve tahmin videosunu paylaştı. Merten’e göre kripto para pazarındaki sermaye Bitcoin’den (BTC) altcoinlere kaymaya başladı. Analist ayrıca 3 altcoinin yükseliş için hazır olduğunu da dile getirdi.

  Kripto para toplulukları arasında büyük bir şöhreti bulunan başarılı analist ve influencer Nicholas Merten, Youtube üzerinden 444 bin abonesine yönelik yeni bir analiz ve tahmin paylaşımı sundu. Ünlü analist, paylaşımında kripto para pazarındaki sermayenin Bitcoin’den (BTC) altcoinlere kaymaya başladığını savundu. Merten paylaşımında Bitcoin’in çılgın yükseliş modelinin sekteye uğradığı Nisan ortalarına kadar, 2021’in ilk aylarında daha yüksek fiyatlara ulaşabileceği bir modele geçtiğini dile getirdi.

  Merten Sermayenin Altcoinlere Geçtiğini Savunuyor

  Nicholas Merten, piyasada artık yatırımcıların para kazandıkları için piyasadan çekildiği düşüncesinin doğru olmadığını savundu. Ünlü analistin konuya ilişkin ifadeleri şöyle:

  “Trend tersine dönmeye başladı ve likidite piyasanın dışına çıkmaya başladı. İnsanlar ya para kazanıp oyuna geri dönmüyor ya da başka yerlere gidiyor. Dürüst olmak gerekirse, her ne kadar insanların sadece para kazandığı düşünülse de insanlar sahile gidiyor, emekli oluyor… Hayır, balinalardan günlük bireysel yatırımcılara kadar, kripto piyasasındaki çoğu kişi sermayesini başka kripto para birimlerine devrediyor. Yani bu durumda altcoinlere…”

  Merten: “ETH, UNI ve LINK Yükseliş İçin Hazırlanıyor”

  Merten sermayenin altcoinlere akmaya başladığını belirttikten sonra 3 altcoini işaret etti. Analiste göre Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve Uniswap’ın (UNI) büyük yükselişler için hazırlandığını iddia etti. Merten, Ethereum’un Nisan ayı kazançlarını geride bırakıp daha büyük yükseliş için hazırlandığını öne sürdü. Ayrıca analiste göre Litecoin (LTC) de BTC karşısında (LTC/BTC) kazanç elde etmeye hazır.

  Merten, yatırımcıların izlemesi gereken bir sonraki projenin Uniswap (UNI) olduğunu dile getirdi. Projede son olarak 5 Mayıs’da Uniswap v3 güncellemesi başlatıldı. Merten, UNI/BTC paritesinin tüm zamanların en yüksek seviyesinin de üzerinde katalizör sinyalleri verdiğini iddia etti.

  Analistin listesinde son olarak yer verdiği Chainlink (LINK) son 7 günlük süreçte %30’dan fazla değer kazandı. Merten’e göre en iyi oracle projesi LINK de ETH ve UNI gibi daha büyük yükselişler için hazırlanıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle