Kripto kahini BTC’den patlama bekliyor

  Kripto para piyasasının popüler isimlerinden Peter Brandt, Bitcoin ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Ünlü analist Bitcoin’in fiyat hareketliliğini gösteren başka bir varlık olmadığına dikkat çektiği açıklamasında lider kripto para biriminden büyük patlama beklediğini açıkladı. Peter Brandt Bitcoin’in 200 bin dolar seviyesine ulaşabileceğini öngörüyor.

  Popüler kripto para birimi Bitcoin son dönemlerde gösterdiği performans ile birçok kripto para uzmanının en önemli gündemi olmaya devam ediyor. Bireysel ve kurumsal yatırımcı sayısı her geçen gün artan Bitcoin ile ilgili yeni bir açıklamada grafik uzmanı analist Peter Brandt’tan geldi. Peter Brandt Bitcoin’in bu sene bitmeden büyük patlama yaşamasını beklediğini açıkladı.

  Real Vision Finance ile ilgili yeni bir röportaj veren ünlü analist Peter Brandt, lider kripto para birimi Bitcoin’in mevcut görünümü ve grafiği hakkında yorumlarını paylaştı. Ünlü analist Bitcoin’in mevcut logaritmik verilerinin 2017 rallisindeki büyük patlamadan önceki durumu ile aynı görünümü sergilediğini belirtti. Grafiklerde Bitcoin için büyük patlama sinyalleri olduğunu iddia eden ünlü analist, Bitcoin’in 2021 yılının sonuna kadar 200 bin dolar seviyesine ulaşabileceğini belirtti.

  Bitcoin eşi benzeri görüşmemiş bir performans sergiliyor

  Peter Bradt Bitcoin’den beklediği fiyat performansı ile ilgili açıklamaları esnasında lider kripto para biriminin eşi benzeri görülmemiş bir fiyat hareketi sergilediğini belirtti. Ünlü analist Bitcoin’in mevcut fiyatından yüzde 260 oranında bir yükseliş göstermesinin mümkün olduğunu düşünüyor. Brandt aynı zamanda bugüne kadar Bitcoin’deki gibi bir fiyat hareketinin hiçbir varlıkta ortaya çıkmamış olmasında da dikkat çekti.

  Ünlü analist Bitcoin hareketliliğini takip eden herkesin tarihi bir olaya şahitlik ettiğini açıkladı. Bitcoin’in aynı anda hem parabolik ölçekte hem de kütük ölçeğinde gösterdiği performansa dikkat çekerek bunun tarihi bir fiyat hareketi olduğunu belirtti.

  Peter Brant varlıklarını ABD dolar ile değil, Bitcoin ile ölçmeye başladı

  Peter Brandt açıklamalarında Bitcoin ile ilgili görüşlerinde net değişiklikler olduğunu açıkladı. Bitcoin’in zihniyetini değiştirdiğini iddia eden Brandt, servetini artık ABD doları ile değil Bitcoin ile ölçmeye başladığını açıkladı. Ünlü isim ABD dolarının dünyadaki en zayıf varlık olduğunu düşünüyor.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle