DOGE mi PEPE mi? Bu ismin kararı sizi çok şaşırtacak!

  Son dönemin flaş mem parası PEPE artık lider mem parası Dogecoin ile kıyaslanmaya başladı! Sosyal medya üzerinden PEPE – DOGE kıyaslamasını yayınlayan kripto para analisti Miles Deutscher, ortaya koyduğu tespitlerle herkesi çok şaşırttı!

  Kripto para analisti Miles Deutscher, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda PEPE ve Dogecoin (DOGE) kıyasına girdi. Rallide hangi mem parasının öne çıkacağına yönelik tahminlerini paylaşan Deutscher’e göre PEPE, DOGE’ye göre daha fazla avantaja sahip!

  “PEPE, DOGE’yi Geride Bırakacak”

  Bir sonraki döngüde hangi mem parasının avantajlı olduğunu değerlendiren Miles Deutscher, PEPE’nin en büyük meme coin olan DOGE’yi geride bırakacağını iddia ederek dikkatleri üzerine çekti. Henüz yeni bir proje olmasına karşın kısa sürede performansı ile ilgi odağı olan PEPE, analiste göre Dogecoin’e göre bazı avantajlara sahip.

  “PEPE yatırımcıları, zararda olan DOGE yatırımcılarına kıyasla çok daha küçük bir yüzdeyi temsil ediyor” diyen Deutscher’e göre olası bir yükseliş hareketinde PEPE’de yaşanacak satış baskısı, DOGE’de yaşanacak satış baskısına göre çok zayıf olacak. Bu süreç ise analiste göre tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) kırmak için PEPE’de daha az yol katledilmesine sebep olacak.

  “DOGE İnsanlar Arasında Çok Yıprandı”

  Deutscher’e göre kısmen yeni olan PEPE, öncüsü Dogecoin’e göre bu konuda da avantajlı. “DOGE insanlar arasında çok yıprandı. PEPE daha yeni hissettiriyor. Ve genellikle bir meme olarak daha organik ve daha çok beğeniliyor.” İfadelerini kullanan analist, yeni olmasının PEPE için önemli bir avantaj olduğuna dikkat çekti.

  Tüm meme’lere ilham veren ve bu alanda çığır açan Dogecoin için yolun sonuna gelinmiş olabilir mi? Mem paralarının yükselen yıldızı PEPE, görünüşe göre DOGE başarısına yaklaşacak ilk meme coin olacak. PEPE, daha az bir sermaye girişi ile DOGE’ye göre daha fazla yükselme potansiyeline de sahip. İlerleyen günlerde PEPE her ne kadar daha fazla konuşulacak olsa da bir DOGE olabilir mi, gelecek günlerde beklenen döngü gerçekleştiğinde hep birlikte yakından izleyeceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle