Ne dediyse gerçekleşen ünlü analist SOL hedefini açıkladı

  Popüler altcoinlerden Solana (SOL) yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Kripto para topluluğunun tanınmış analistlerinden Rekt Capital, SOL ile ilgili başarılı fiyat tahminine bir yenisini daha ekledi.

  Kripto para piyasasında ABD Merkez Bankası’nın (FED) açıklaması öncesinde belirsizlik yaşanıyor. Bu süreçte değer kaybeden Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde kritik seviyeler fiyatlanmaya başladı. Altcoin yatırımcılarının radarındaki projelerden Solana (SOL) ile ilgili yeni tahminler geldi.

  Ünlü kripto para analisti Rekt Capital, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda Solana beklentisini açıkladı. SOL fiyatında yükseliş beklentisinin devam ettiğini söyleyen analist, grafikte yer verdiği turuncu hattı yüzde 33 oranında yükselişle başarılı geçtiğini vurguladı. Analistin SOL fiyatında görülmesi muhtemel bir sonraki seviyeyi açıklaması dikkat çekti.

  SOL Düzeltmeden Sonra Yükselişe Geçecek

  Anonim kripto para analisti Rekt Capital, SOL analizleriyle beğeni topluyor. Kripto para uzmanı, daha önceden açıkladığı seviyeler fiyatlanırken bir sonraki hedef seviye belli oldu. Popüler analist SOL fiyatında en azından 115 dolara kadar bir yükseliş olabileceğini belirtiyor.

  Rekt Capital sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda SOL fiyatının 98,98 dolara kadar geri çekilebileceği uyarısında bulundu. Analistin bu paylaşımından saatler sonra SOL fiyatı bu seviyeye geriledi. Uzman isme göre beklenen düzeltme geldikten sonra SOL fiyatının en az 115 dolar seviyesine çıkması mümkün görüyor.

  SOL Fiyat Hedefi 115 Dolar

  Kripto para yatırımcılarının dikkatinden kaçmayan paylaşımda Rekt Capital SOL grafiğindeki her şeyin tahminlerine göre ilerlediğini söyledi: “Solana turuncu hattı mükemmel bir şekilde takip etti ve ardından yüzde 33 yükselişle ve birkaç hafta önceki siyah aralığına geri döndü. Siyahla belirtilen 98,98 dolara herhangi bir düşüş, en az 115 dolara yükselme çabasıyla geri dönecektir.”

  Popüler kripto para birimlerinden olan SOL fiyatı son 24 saatte yüzde 4’ün üzerinde değer kaybı yaşadı. 100 dolar civarında işlem gören SOL’un 115 dolara kadar yükseleceğini söyleyen Rekt Capital’in paylaşımı büyük ilgi gördü.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle