GHOSTFACE Token Nedir? Nereden ve Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda staking ile yakından ilgilenenlerin takibinde olan GHOSTFACE Token hakkında bilgileri sunacağız. GHOSTFACE Token aslında nedir, nereden, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, geleceği için nasıl bir fiyat tahmini yapıldı sorularına cevap bulmaya çalışacağız. 

  GHOSTFACE Token Nedir?

  GHOSTFACE Token, Ghostface ağında çalışan kripto para birimidir. GHOSTFACE Token, Ghostface topluluğuna anketlere katılma ve anket sonuçlarına göre ağı yönetme hakkını veren yönetişim token’ıdır. GHOSTFACE Token, merkeziyetsiz finansal işlemlerden staking’i gerçekleştirmek için kullanılırken, işlem sonunda GHOSTFACE Token yerine BNB Coin kazanma şansı bulunur. GHOSTFACE Token her bir işlem üzerinden geri dağıtım ile ödüller sunan bir kripto para projesidir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  GHOSTFACE Token projesinin amacı geliştiricileri ve yatırımcıları ağda eşit hakka sahip hale getiren bir sistemi kurmaktır. Bu yüzden GHOSTFACE Token geliştiricileri de ön satışlara katılmak ve anketlerde oy vermek zorundadırlar. Toplulukta herkes için eşit gelişim ve kazanımı destekleyen proje, kripto cüzdan üzerinden coin kilitleme ile BNB Coin kazanma imanını sunar. Proje kapsamında her alım-satım işlem ücretinin 54’ü ise yatırımcıların cüzdanlarına geri dağıtılır. Proje hakkında daha detaylı bilgiyi, şu adreste yer alan resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

  GHOSTFACE Token Yorum

  GHOSTFACE Token hakkında yorum yapan yatırımcılar, Ghostface ağından yatırım yaparken yararlanabilecek grafiklere ücretsiz erişim sağlayabildiklerini belirtiyorlar. Diğer yandan iddia havuzlarında tahmin yaparak ve tutturarak, GHOSTFACE Token kazanabildiklerini belirtmişler. Aynı zamanda Ghostface ağında sunulan e-mail adresi üzerinden ise geliştirici ekibe sorular yöneltebildiklerini açıklıyorlar.

  GHOSTFACE Token Geleceği

  GHOSTFACE Token geleceği hakkında yorum yapan analistler, GHOSTFACE Token’ın 2021 yılı içinde değerlenebileceğini düşünüyorlar. Analistlere göre orta vadeli bir süre ardından fiyat artışı oluşabilir. Analistler 2021 yılı Eylül ayı sonunda GHOSTFACE Token’ın 0.000000020 dolar ile 0.00000030 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini düşünüyorlar.

  GHOSTFACE Token Nereden Alınır?

  GHOSTFACE Token’ın satın alındığı yer PancakeSwap (V2) kripto para borsasıdır. Bu borsada hesaba sahip olan yatırımcılar GHOSTFACE Token’ı tercih ettikleri miktarda satın alabilirler. Öncelik olarak borsadan hesap açılışı yapılması gerekir. Satın alım işleminin nasıl yapılacağını ise al başlıktan öğrenebilirsiniz. 

  GHOSTFACE Token Nasıl Alınır?

  GHOSTFACE Token almak için izlenen adımlar şu şekildedir:

  • 1. Adım: GHOSTFACE Token’ın işlem gördüğü PancakeSwap (V2) kripto para borsasına erişilir.
  • 2. Adım: Borsanın ana sayfasından hesap oluşturma sekmesine tıklanıp, ekrana gelen kayıt tablosu ilgili bilgiler ile doldurup, onay verilerek hesap açılır.
  • 3. Adım: Hesaba yatırma başlamadan önce para yatırma işlem sekmesi yardımı ile para transferi gerçekleştirilmelidir.
  • 4. Adım: Bakiyenin oluşumu ardından borsadan, GHOSTFACE Token paritesinin yer aldığı satın alma işlem sayfasına erişilmelidir.
  • 5. Adım: Bu alanda GHOSTFACE Token için görüntülenen güncel fiyattan veya daha avantajlı bir fiyat girişinden GHOSTFACE Token satın alma emri verilir.
  • 6. Adım: Satın alınan token miktarı hesaba bağlı sanal cüzdanda veya çevrimdışı, güvenli saklama sunan donanım cüzdanda saklanabilir.

  Tüm adımların doğru atılması sonunda satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  GHOSTFACE Token avantajları:

  • BNB Cinsi Pasif Gelir: GHOSTFACE Token sahipleri token staking yaptıklarında, belirli vade sonunda BNB Coin kazanırlar.
  • Anket Üzerinde Alınan Kararlar: GHOSTFACE Token sahipleri, Ghostface ağında anketlere katılıp oy vererek, kendi bilgileri dışında olan bir kararın geliştiricilerce alınmasını önlerler.
  • Hız: GHOSTFACE Token sahipleri hem transfer hem de takasta düşük bekleme süresinde işlem yaparlar.

  Dezavantajları Ne?

  GHOSTFACE Token dezavantajları:

  • Kısıtlı Erişim: GHOSTFACE Token şu anda sadece PancakeSwap (V2) platformundan alınabilir. Coinbase, Huobi Global gibi işlem hacmi kripto para borsaları hesapları üzerinden onunla işlem yapmak mümkün değildir. 
  • Saldırı Riski: GHOSTFACE Token, kripto para hesabına bağlı sanal cüzdanda saklanırken ağda oluşabilecek saldırı riskleri ile karşı karşıyadır. Ancak çevrimdışı modda saklama sunana donanım cüzdanlar ise bu riski ortadan kaldırırlar. 

  Sonuç

  GHOSTFACE Token, Ghostface ağında çalışan staking üzerinden BNB Coin kazandıran kripto paradır. Analistler, GHOSTFACE Token projesinin 2021’de ilerleyen aylarda daha popüler hale gelebileceğini düşünüyorlar. Binance’ın kurduğu BSC ağında hizmet sunan Ghostface projesi oldukça yüksek arzı ve düşük fiyatı ile pek çok kullanıcının dikkatini çekti. İşlem hacmi bakımından daha geniş borsalarda listelenirse fiyat anlamında tırmanabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle