Gizemli balina yüklendiği 2 altcoini paylaştı

  Kripto para piyasalarından son dönemlerde oldukça karışık sinyaller çıkıyor. Yatırımcılar kendilerine yeni yönler ararken, “Flood” ismini kullanan gizemli bir balina, hangi altcoinlere yatırım yaptığını açıkladı. Flood, Bitcoin (BTC) ticaretinden elde ettiği karı nasıl değerlendirdiğini de açıkladı.

  Kripto para piyasalarında son dönemlerde Bitcoin’in (BTC) öngörülemez ve karışık hareketlilikleri karşısında, piyasanın geneli de benzer tepkiler veriyor. Mayıs ayından bu yana düşük seviyelerde seyreden BTC, 40 bin doların üstünü test etmiş olsa da düşüş eğiliminden hala kurtulabilmiş değil. Bu da piyasanın düşüş eğiliminde seyretmeye devam etmesine neden oluyor. Haliyle yatırımcılar da yükseliş beklentisi ile yeni yönler aramaya koyulmuş durumda. “Flood” ismini kullanana gizemli bir balina, hangi 2 altcoine yüklendiğini açıkladı.

  Analistin İlk Tercihi: Ethereum

  Radarına aldığı ve “yüklendiğini” söylediği altcoinleri açıklayan Flood, Bitcoin ticaretinden elde ettiği karı nereye yatırdığını açıklayarak bu altcoinlerden ilkini belirtti. Flood, BTC ile elde ettiği kazancı, lider altcoin Ethereum’a (ETH) aktardığını dile getirdi. Piyasanın en önde gelen akıllı kontrat platformuna yatırım yaptığını açıklayan Flood, konuya ilişkin olarak şu ifadelere yer verdi:

  Bazı Bitcoin karlarını Ethereum’a dönüştürmek, yakalamaca oynadığını düşünüyorum.”

  Balinanın İkinci Tercihi: FTT

  Bitcoin karı ile Ethereum satın aldığını ifade eden Flood, böylece ilk yüklendiği altcoini de açıklamış oldu. Flood, bu paylaşımının ardından, ikinci altcoini FTT token olarak açıkladı. Kripto türevleri ticaret platformu FTX’in yerel token’ı olan FTT fiyatı için Flood, BTC fiyatı ile yakından ilişkili olduğunu öne sürdü. Yaklaşık 1 aydır 29 dolar ile 38 dolar arasında fiyatlanma yaşayan FTT için, Flood düşük işlem ücretlerinden yararlanılabileceğini dile getirdi. Flood konuya ilişkin olarak şu ifadelere yer verdi:

  “Burada ise az miktarda FTT satın aldım. Çok uzun bir süre 33 dolar bandında birikti. Bitcoin ile yukarı yönlü yüksek korelasyon, ayrıca indirimli ücretlere ihtiyacım var, teşekkür ederim.”

  Flood, ayrıca FTT’ye ne kadar yaptığını da net miktarlarla açıkladı. Gizemli balina, değeri 94 bin 490 dolardan toplamda 3.209,99 adet FTT satın aldığını dile getirdi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle