Kripto Para

Ethernity yeni çıkan ENR kripto paralarını satışa sunacak

  Kripto para sektörüne yatırım turunu tamamlayan NFT platformu Ethernity, yerel tokenını kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Platform, ENR tokenlarını, Polkastarter üzerinden satışa sunacağını açıkladı…

  NFT ekosistemi için dijital platform olan Ethernity, Polkastarter üzerinden halka arz yapacak. Kripto para yatırımcılarının hakkında araştırmalar yaptığı Ethernity, vakıflar, DeFi ve sanat için eşsiz token (NFT) uygulamaları keşfeden bir platform olarak biliniyor. Nick Rose Ntertsas tarafından bulunan platform, ünlüler ve halk figürlerini vakıflarla sanat aracılığıyla etkileşime geçmesini sağlıyor.

  NFT platformu Ethernity resmi internet sitesi üzerinden yapılan basın açıklamasında, Ethernity ERN tokenlarını önümüzdeki ay içinde satışa sunacağını duyurdu. Bu açıklama metninde ayrıca platformun amacı, topluluk üyelerinin NFT ekosisteminde katılımını arttırmak olarak gösterildi.

  Ethernity Desteği Büyüyor

  Ethernity platformunun yerel kripto paraları ERN tokenları, Ethernity platformunda kripto para olarak işlem görecek. Bu endüstride önde gelen ve saygın isimlerin desteğini de arkasına alan platformun destek gördüğü isimler arasında şunlar yer alıyor: Bu endüstride önde gelen ve saygın isimlerin desteğini de arkasına alan platform, Black Edge Capital, Morningstar Ventures, Woodstock, Genesis Block Ventures ve Spark Digital Capital.

  Bu desteğe rağmen hedeflenen miktara ulaşılamaması platformun destekçileri tarafından hayal kırıklığı ile karşılandı. Bunun üzerine ünlü isimlerle yoluna devam etme kararı alan Ethernity kadrosuna yeni destekçiler kattı. Bunlar arasında Tyler ve Cameron Winklevoss, DJ olan Alesso, Dimitri Vegas ve Like Mike, İtalyan futbol efsaneleri Paolo Maldini ve Christian Vieri yer aldı.

  NFT Çılgınlığı Ünlülere Sıçradı

  Son dönemde kripto para sektöründe DeFi dışında, NFT’ler kripto para alanında büyük bir gelişme olarak görülüyor. Platforma dahil olan ünlü insanlar ile birlikte NFT tabanlı projeler üzerinden kazançlar hız kazanıyor. NFT Çılgınlığına katılanlar arasında YouTube yıldızı Paul Logan, Paris Hilton ve Hollywood yıldızları William Shatner ve Ashton Kutcher öne çıktı. Bu isimler NFT tabanlı projeler aracılığıyla yüz binlerce dolar kazanarak dikkatleri üzerine çekti. Christie’nin açık artırma evi, Ethereum’u (ETH) ödeme olarak kabul edeceğini doğruladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle