Popüler analist topladığı altcoinleri paylaştı

  Kripto para dünyasının en sevilen ve büyük ilgi gören analistlerinden Ben Armstrong, kişisel Youtube kanalından tavsiyelere devam ediyor. Fenomen trader, düşük seviyeden aldığı 11 altcoin projesini açıkladı…

  Özellikle altcoin yatırımı yapan kripto para takipçilerinin yakından izlediği Ben Armstrong, analiz ve paylaşımlarına ara vermeden devam ediyor. Ünlü kripto para traderı, kişisel Youtube kanalı üzerinden paylaştığı son videosunda, yatırım yaptığı 11 altcoin projesini açıkladı. Multi-milyon dolarlık Bitcoin ve altcoin portföyünü ifşa eden Ben Armstrong’un paylaşımı kısa sürede büyük ilgi gördü.

  Kripto para dünyasının kazandıran analistlerinden Ben Armstrong, yatırımcı takipçilerine 11 altcoin projesini açıkladı. Bunlar arasında Ethernity Chain’in en kazançlı proje olacağını vurgulayan kripto para fenomeni, Bitcoin’in sepetinde yüzde 30’luk yer kapladığını söyledi. Ben Armstrong ayrıca portföyün en az yüzde 10’unu oluşturan diğer altcoin projelerini de sıraladı. 

  Portföyünde Yüzde 30 Bitcoin Var

  Sosyal medyadan paylaşımlarına devam eden Ben Armstrong, portföyünde yüzde 10’luk yer kaplayan kripto paraların hangileri olduğuna da değindi. Buların sırasıyla piyasa değerine göre ikinci ve beşinci en büyük para olduğunu söyledi: “Şu anda portföyümüzün %30’unda Bitcoin’e sahibiz. Ethereum (ETH) %22 ve ardından Cardano (ADA) %10,92 oranıyla portföyde.”

  Fenomen analistin portföyünün yüzde 5.2’sini ve daha azını oluşturan 8 altcoin projesi ise şu şekilde sıralandı: Polkadot (DOT), Aave, The Graph (GRT), USD, Chainlink (LINK), Ethernity (ERN), Synthetix (SNX) ve Elrond ( EGLD). Diğer küçük değerli altcoinlerin de portföyünde yüzde 15 oranında yer kapladığını söyleyen traderın bu açıklamaları büyük ilgi gördü.

  Ethernity Chain Kazancına Dikkat Çekti

  Ünlü kripto para uzmanı, portföyündeki en kazançlı kripto para projelerini de vurguladı. Ben Armstrong’a göre Ethereum rakibi Cardano ve tarayıcıda ilk kripto para birimi Nimiq (NIM) yatırımcısına en çok kazandıracak. Ayrıca değiştirilebilir olmayan token (NFT) projesi olan Ethernity Chain de kısa vadede çok büyük kazançlar getirme potansiyeli taşıyor: “Buradaki en karlı kripto paralar Cardano, Nimiq ve ERN. Ve bence ERN yakın gelecekte burada bir numara olacak.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle